• -50%
Worms 3D - Xbox
search

Worms 3D - Xbox

308,04 Kč
154,02 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Fenomén "Worms" se po mnoho let bránil herním světem bouřkou, díky své jednoduché vzhledu a přitom chytání mysli hráčů. A konečně, k nadšení fanoušků všude, Worms přichází na PC a konzole v plném 3D. Pokračovat v zachycení skutečné podstaty, protože týmy červů bojují přes bizarní náhodně vytvořenou krajinu nebo přes jemně vytvořené zakázkové úrovně s využitím arzenálu zničujících zbraní.

Herní hra zůstává beze změn, představují boj z turnaje a spoléhají se na hráče, aby posoudil trajektorii a sílu svých záběrů, aby způsobil co největší škody pro soupeře. Všechny oblíbené zbraně jako bazooka, granát, dynamit, letecký úder a ovce jsou přítomny včetně některých dalších. Také můžete použít obrannou taktiku, když se rozhodnete vykopat stavby, zákopy, pískoviště nebo opevnění, zatímco budovy na krajině mohou také poskytnout útočiště proti útokům.

Přizpůsobte svou strategii zbraním, krajině a každému novému soupeři, kterého hrajete. S množstvím taktiků k dispozici, spojených s neustále se měnícími náhodně vytvořenými krajinkami, nebude žádná bitva vůbec stejná. Worms 3D je umístěn ve více vzrušujícím a ponořujícím herním světě než kdykoli předtím, s důrazem na skvělou hru pro více hráčů a náročnou zábavu pro jednoho hráče.

Vlastnosti: Všechny nové mise, režimy přehrávání, režimy Wormpot, režimy výcviku a výzvy. Skvělejší zážitek pro jednoho hráče založený na odhalení výzev, tajných misích, zvukových sestavách a krajinách. Výběr režimů kamery, včetně zobrazení 1. osoby a "blimp". Podmínky prostředí, jako je déšť, sníh, noc a den. Náhodně generované a plně deformovatelné krajiny, všechny v pravém 3D. Zahrnutí Wormopedy a galerie. Všechny nové umělé inteligence, zvukové efekty, hudba, rozhraní a mnoho dalšího.

5060004761760
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.