• -50%
Harry Potter & The Chamber Of Secrets - Xbox
search

Harry Potter & The Chamber Of Secrets - Xbox

546,13 Kč
273,07 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Vezměte kolo létajícího auta a nezapomeňte na druhý termín na Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry v Harry Potterovi a Komoře tajemství! Na základě druhé knihy JK Rowlingové v celosvětově nejprodávanějším seriálu se hráči potýkají s kouzelným množstvím nových výzev a tajemství jako slavný "Boy Who Lived".

Ignorování Dobbyho hrobem domácího elfa, který varuje, že katastrofa udeří, když se vrátí do Bradavic, Harry se pustil do svého druhého roku, aby našel Dobbyho předpovědi pravdivé! Harry se brzy ocitne zapletený do tmavého spiknutí proti svým spolužákům "Mudblood", protože studenti se stále ztroskotávají! Mohl by to být Draco Malfoy vinu, nebo je to něco ještě zlomyslnějšího v práci? S pomocí vracejících se přátel Hermiony, Ron, Hagrid a Hedwigu hráči navštěvují nové kurzy, aby se naučili kouzla z druhého roku, které jim pomohou při hledání skutečné identity "dědice zmijozelu".

Svobodně prozkoumejte okouzlující prostředí založené na Bradavicích a jeho důvodů s větší kontrolou a interakcí. Setkáte se s napínavými okamžiky z knihy, jako je Whomping Willow, Dueling Club a konfrontace v tajné komoře! Zúčastněte se 2. ročníků a seznamte se s pokročilými kouzly s přímým ovládáním kouzla pomocí pohybu "Flick and Swish" na konzoli nové generace. Vyrovnejte se s fantastickými tvory, jako je Aragog pavouk a strašný basilisk. Zapojte se do druhé sezóny Quidditchu, ale s rouhavým Bludgerem na volné noze! Spolupracujte se starými přáteli jako Hermionou a Ronem a novými tvářemi, jako je Moaning Myrtle a pompézní profesor Lockhart. Odhalte speciální předměty a tajné oblasti včetně deníku Tom Riddle a zlověstné tajemné komnaty. Cestování do okouzlujících míst pro exotické výlety: pomozte Weasleyho "de-gnome" Burrow, přejděte na Diagonskou uličku pro 2 roky Bradavské zásoby a jděte dále než kdy jindy do Zakázaného lesa. Věrné zastoupení magického světa vytvořeného v nejprodávanějším románu JK Rowlinga.

5030930031213
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.