Halo 2 - Xbox

805529894266

Použité

444 Položek skladem

14 dnů

187 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Halo 2 - Xbox Bazar

Popis

Halo 2, sci-fi action / first-person shooter, je plnohodnotným pokračováním nejprodávanějšího originálu a bude pokračovat v příběhu Master Chief, geneticky vylepšeného super-vojáka, který je jediným mužem, který úspěšně obhajoval smlouvu , koalice mimozemských ras na vražedném pochodu směrem ke Zemi.

Halo 2 překonává svůj předchůdce jak v grafické kráse, tak v boji proti intenzitě. Hlavní náčelník a jeho námořní spojenci se vrací do boje s plným počtem svazů Covenantů, stejně jako s novými nepřáteli, kteří se dosud nezjistili. Halo 2 také rozšiřuje již takzvaný arzenál velitele mistra s novými mocnými zbraněmi, mnohými přitahovanými ze strčících nožnic porazených nepřátel, stejně jako více než dvakrát tolik řidičů pro zkoumání rozsáhlé krajiny nebo rychlého dojíždění do bitvy. Kromě své epické kampaně pro jednoho hráče bude Halo 2 hratelné online prostřednictvím konzoly Xbox Live.

Funkce:

Covenant síly útočí na Zem, do hry vstupuje další halo kroužek a Master Chief bojuje o Covenant Nové vozy a zbraně, zničitelné prostředí, nízkou gravitaci, online hru, boj proti lidem a smlouvám pro více hráčů, lepší AI a další lepší kontrolu : Sprintujte na dvojnásobnou normální rychlost, podívejte se kolem rohů, řetězové melee útoky do devastujících kombinací Úplně přepsaný grafický engine umožňuje dříve nepředstavitelnou složitost a detaily Multiplayerové režimy zahrnují Oddball, Race, Slayer, Capture the Flag a exkluzivní režimy dostupné pouze pro přehrávání přes Xbox Live

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta