Dynasty Warriors 4 - Xbox

5060073300075

5060073300075

Použité

Není skladem


319 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Dynasty Warriors 4 - Xbox Bazar

Popis

Nenávist a nová povstalecká vzpoura přinášejí konec čtyři sta let vlády dynastie Hanů. Kdysi vznešená říše Číny se rozpadá do tří válčících států. V této poslední sáně Dynasty Warriors, čest a loajalita tváří v tvář protivenství slouží jako téma hry. Povinnosti k pánům a spojencům vedou tyto starověké bojovníky napříč bojišti starověké Číny.

Dynasty Warriors 4 využívá nejmodernější motor bojující proti meleku, aby přinesl další vývoj taktických akcí. Zažijte vzrušující vzít více soupeřů najednou a bojovat proti nemožným kurzům. Nové funkce nejen dodávají legendu tří království větší hloubku, ale také individuální postavy a dramatické události, které je obklopují.

Herní vlastnosti: Dobyť přes 50 úrovní přes 17 jedinečných map. Více než jakákoli jiná hra Dynasty Warriors! Fierný nový jeden na jeden souboj s nepřátelskými důstojníky! Obří obléhací motory, které jsou důležité pro vítězství v boji, zahrnují katapulty, beranidla, vrstvy mostů, plamenné tygrové tanky a další! Vytvořte si vlastní důstojníky a bodyguardy v režimu úprav. Dynasty Warriors jako první! Královská přehrávání vám umožňuje vybrat jiný obecný typ pro každý stupeň v upraveném režimu Musou. Nový specifický útok specifický pro znak: útok na skok, útok na útok a hrozbu. Zbrusu nový Weapon Experience System a Orbs umožňují ničivé elementární a otravné útoky. Všechny postavy Dynasty Warriors se vrátí. Více než 40 hratelných postav, které byly kompletně přepracovány a remodelovány spolu s 3 novými důstojníky: Cao Ren, Zhou Tai a Yue Ying. Objevují se nové vítězné podmínky a při bitvě probíhají různé události. Úplně nová soundtrack spojuje moderní hudbu s klasickými čínskými asijskými nástroji a styly Až 8 bodyguardů na jednoho hráče! Sloní vojáci budou k dispozici ve skupině Nanman Stage 1-2 hráči, 4 versus 4 režimy vyzvánění Dolby 5.1 Surround Sound

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta