Carmen Sandiego - Xbox

5060031061918

5060031061918

Použité

Není skladem


260 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Carmen Sandiego - Xbox Bazar

Popis

Někteří z vás možná znáte jméno Carmen Sandiego. Pokud ano, můžete si také vzpomenout, že to je jedna nepolapitelná postava, která se objevuje (nebo ne) v minulých titulech, jako je Kde je ve světě Carmen Sandiego a Kam v čase je Carmen Sandiego. V každém případě, kdy byla tato osoba zjevně neznámá, ale to, co udělali, bylo postavit špatnou síť VILE, což byla proslulá organizace, která prováděla krádeže některých nejvzácnějších artefaktů na světě a potřebovala vás zastavit . Takže tento předpoklad pokračuje v dobré víře s touto rekonstrukcí populární série, ale teď se zdá být zdvořilý 3D akční dobrodružství, kompletní s spoustou průzkumu, řešením skládačky a nyní povinným kouskem stealth. Příběh hry vypráví, jak africký král na své smrtelné posteli odhalil existenci starobylého skrytého chrámu, hluboko v džunglích Rwandy, obsahujícího velký diamant, který má znalosti všech národů. Samozřejmě je tu mapa, ale aby to bylo trochu obtížné, bylo to vyleptáno na kůži osmi bicí, což bylo nečekaně rozptýleno po čtyřech koutech zeměkoule. Nedávné zprávy o krádežích z muzeí po celém světě naznačují, že Carmen Sandiego může být také na lovu těchto bubnů, takže se musíte připojit k týmu ACME a znovu přijmout stopu neslavného zloděje. Vezmeš si roli Cole Gannona, zprostředkovatele ACME a spolupracuješ s Julesem Argentem a Shadow Hawkinsem, když prozkoumáš devět exotických míst po celém světě, od muzea v New Yorku, přes pláže na Novém Zélandu, až po Inků zříceniny Machu Picchu. Vyzbrojený důvěryhodným počítačem pro komunikaci s týmem ACME a prováděním různých technik, stejně jako praktický personál, který se zdvojnásobuje jako foukací pistole, musíte provést kombinaci akrobacie, bojů na bojových umějích a řešení puzzle tajemné Carmen Sandiego. Jak již bylo zmíněno dříve, stealth hraje poměrně velkou roli v řízení a jako taková musíte po cestě vyhnout se detekci, dělat hodně se plížit kolem, a také využít svůj personál / blowgun, aby se věci, jako rozptyl nepřátel a aktivujte vzdálené spínače. Dalším rysem, který byl společný u starších titulů Carmen Sandiego, je výchovný aspekt. Toto bylo také realizováno v tajemství odcizených bubnů, což znamená, že když prozkoumáte různorodé mezinárodní lokality, dozvíte se také o jejich příslušné historii a zeměpisu. Takže je to jako třeba být ve škole, ale bavit se ve stejnou dobu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta