Sonic Heroes - Xbox

5060004762309

Použité

Není skladem


388 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Sonic Heroes - Xbox Bazar

Popis

Sega je legendární maskot Sonic The Hedgehog dělá jeho historický multiplatformový debut a vyrazí na své největší dobrodružství vůbec, s jeho obchodní značkou závratnou rychlostí a novým herním twistem v "Sonic Heroes".

Sonic a jeho přátelé se vyvíjeli a přijali konfigurační funkci, která umožňuje hráčům ovládat tři hratelné postavy současně pomocí rychlosti Sonic, Knucklesovy síly a schopnosti Tails létat a ovládnout mohutné světy. Tato týmová hratelnost označuje další vývoj v herní kariéře společnosti Sonic a hra platformy na zcela novou úroveň. Pomocí tří formací a silných pohybů, které má každý člen týmu, Sonic a jeho přátelé spojují síly, aby bojovali s konečným zlem.

Vlastnosti: Hrajte jako jeden ze čtyř týmů pro celkem 12 hratelných postav - Team Sonic, Team Dark, Team Rose nebo Team Chaotix - každý s vlastním unikátním pohybem podpisu a příběhem Každý tým se může pochlubit několika specializovanými etapami s jedinečnými misemi a CG filmy řídí každý příběh týmu Touto cestou experimentujte s týmovými formacemi, abyste se naučili nejlepší způsob, jak porazit nepřátele, vyřešit hádanky a pohybovat se masivními prostředími. Každá fáze obsahuje několik cest a misí pro maximální opakovatelnost

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta