ESPN Football - Xbox

5060004762071

5060004762071

Použité

Není skladem


240 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


ESPN Football - Xbox Bazar

Popis

Poslouchat. Slyšíš to? Zničte oči. Vidíš to? Ty ne? Nemáte, protože "NFL 2K4" překračuje rámec pouhého zvuku a zraku - cítíte to. Cítíte, že jste se zhluboka nadechli, když se díváte na 80 metrů nemovitostí, šestibodový deficit a 1:31 hodin. Cítite strach ve vzduchu, který vyplývá z bezproblémového pohledu na čtvrtého zpátečníka z pozice středního lince. Cítíte, že krátký okamžik, kdy je míč ve vzduchu a to, co vyplňuje vaši mysl, je ohromná potřeba přilby helmy přes žebrovou klec přijímače. "NFL 2K4" přináší kompletní NFL zážitek. Ať už je to tím, že si soupeř ztratí své šortky ze zastavení a odchodu, tím, že zmaří prsty dolů, když uděláte akrobatickou první zachycenou pozici podél vedlejších částí nebo hromadíte na vrcholu houpavého gangu na čtvrtém a krátkém - budete opravdu cítit všechno, co dělá National Football League tak intenzivní. Nehledejte. Neposlouchejte. Cítit. "NFL 2K4." Vlastnosti: * ESPN Presentation - Nič se nesrovnává s hvězdným vysíláním ESPN, doplněným novou úrovní integrace skóre, upozornění, statistiky a překryvů, které dále rozostřují čáru mezi televizním vysíláním nedělního noci a hrou. * Nedotknutelná hra - reagující ovládací prvky vám umožňují ovládat všechny aspekty hry, včetně možnosti využít výkon vašeho přehrávače pomocí funkce "The Charge", což je nový způsob, jak zvýšit svůj výkon. * Převratné animace Neuvěřitelné gangy, oslňující vedlejší chytání a bloky dvojitého týmu zvyšují akci, zatímco hladké animace po přehrání přesně zachycují vzrušující přehlídky hráčů a zklamání na hřišti, které následují. * Nový systém pro volání Play - Bez ohledu na vaše zkušenosti, nové rozhraní - kompletní s aktualizovanými playbacky týmu NFL - urychlí vaše rozhodnutí na poli. * Ohromující vizuální Nové zblízky všech akcí včetně davových scén, roztleskávačů a vedlejších hráčů, které přinášejí více emocí do hry. Úžasné modely hráčů, nové pole a hranice přinášejí ještě bližší realitě! * Pokročilé online hry Hrajte online na počítačovém zábavním systému PlayStation®2 a herním systému Xbox® od společnosti Microsoft s rychlou hrou na hlavu, stahovatelné stahování, chat, podporu klávesnice USB a další. * Challenge System Flags může jít buďto, ale v těžké hře chcete všechny výhody. Nelíbí vám to hovor? Žádný problém, hodit červenou vlajku a získat druhý názor. * Multiplayer Franchise Proč hrát franšízový mód sám? Teď vy a všichni vaši kamarádi se můžete setkat a postavit si své schopnosti v řízení týmů proti sobě navzájem od hlavy k hlavu za konečné chvástání.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta