ESPN NHL Hockey - Xbox

5060004762040

5060004762040

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


ESPN NHL Hockey - Xbox Bazar

Popis

"ESPN NHL Hockey 2K4" je více než hokejová hra. Je to pravá zrnitost, pravé schopnosti, skutečná intenzita a schopnost přenést tyto prvky do každé utkání, kterou čelíte. Vezme na někoho, kdykoliv a kdekoliv. Cílem je dopad přesného zásahu a rozdělení D na zkušeného bruslaře. Je to bitva o puk a slávu pohřbívání v zádech sítě. Dosahuje milníků a stanovuje standard, který ostatní mohou dodržovat. Je to všechno, co byste chtěli v hokejové hře a nic, co byste čekali. "NHL 2K4" - pravda NHL.

Funkce: Prezentace ESPN "NHL 2K4" vám přináší autentické krabice, překryvy, statistiky a další - plně zachycující atmosféru vysílání ESPN NHL. Průkopnický grafický motor Přitahuje hardware do nových mezí - modely a tváře hráčů, efekty prostředí, arény, scény, uniformy a další jsou pečlivě detailní - zvyšují realismus na novou úroveň. 3D Front Office Správa všech aspektů vašeho koncese od klíčových obchodů až po vyhledávání talentů u nezletilých i v zahraničí pomocí snadno navigovatelného systému 3D front office menu. Muck It Up Ovládací prvky s pravdivou kartou vám dávají možnost opotřebovávat protihráče, bojovat o držení, nebo vázat puk, abyste získali píšťalku, zatímco dynamická kamera vám umožní nasáknout všechny akce - nahoru a blízko osobní. Feel The Impact "Umění" dobře provedeného zásahu je zobrazeno s autentickými animacemi, které popisují otevřené ledové zásahy, kontroluje do desek a dokonce i občasný let přes desky a na lavičku hráče. On-line pro PlayStation 2 Připojte jej a zažijte epické bitvy online s bezproblémovou hratelností. Hluboký systém sledování stavu zaručuje, že vaše zkoušky a triumfy jsou zaznamenány pro zbytek národa, který má obdivovat. Také online pro Xbox. Přizpůsobené playoff Váš tým neudělal playoffs? Nepoužívejte ho. Možnost přizpůsobitelné playoffs vám dává příležitost sestavit hrací konzolu jakýmkoli způsobem, který považujete za vhodné. Poznejte svou historii Ctění tradice a dědictví NHL, hratelných historických týmů a historických dresů vám umožní dopřát si ty nej legendární éry sportu hokeje. Mezinárodní týmy Vyber si ze 14 mezinárodních týmů, soutěžíte na mezinárodních velikostech v turnajích nebo ve výstavních hrách a zažijete rychlou a otevřenou akci jedinečnou pro mezinárodní lední hokej.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta