L.A. Rush - Xbox

5037930081743

5037930081743

Použité

Není skladem


260 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


L.A. Rush - Xbox Bazar

Popis

Žijte báječný životní styl LA Street Racer v LA RUSH ™! Když váš soupeř v okolí města ukradne vaše jízdy, když jste na dovolené, je na vás, abyste je získali zpátky. Vzrušující a jedinečný zážitek poháněný příběhem vám umožní závodit přes pět plně otevřených městských rekreačních aktivit, kde je vše zničitelné. Soutěžit, upravovat, ukrást a nakoupit více než 35 licencovaných jízd během velkých skoků, šílených klávesových zkratek, divokých pronásledování a zhroucení v blízkosti smrti! 35 různých jízd: Exkluzivní podvodníci konceptů vyvinutých West Coast Customs a Rides Magazine s licencovanými svalovými, tunerovými a exotickými vozidly od výrobců jako jsou Mitsubishi, Cadillac, Nissan a Chevrolet. Režimy závodu: Různé závodní výzvy, včetně okruhu a bod-k-bod. Režimy přehrávání: Rychle projíždějte městem pomocí jiných řidičů v režimu rychlého závodu nebo vyzkoušejte štěstí v režimu rychlého plavby, kde je minimální rychlost zamknutá a je na vás, abyste se vyhnuli provozu a bezpečně dorazili na cílové místo. V režimu Story Mode přejděte do mise a otevřete nové trasy. Prozkoumejte více než 350 kilometrů známých ulic a dálnic Los Angeles v režimu Free Roam nebo se zúčastněte událostí High Bounce a Standing Tall v režimu Lowrider. Pimp 'em out a džus' em up: Využijte své těžce vydělané peníze u West Coast Customs pro vizuální upgrade vaší jízdy a naladěte si výkon na tomto world-famous chop shop. Můžete se také rozhodnout pro upgrady a náhradní díly od výrobců, jako jsou Nitrous Express, AEM, DC Sport, B & M Racing, Performance Products a další. Režim pro více hráčů: Odemkněte trasy v režimu Story a postavte se proti kamarádovi v závodech s vysokorychlostním rozdělením. Hlasový talent: Celebrity a rapové hlasy od Orlando Jonese, Bill Bellamy, Twista, Trikz a posádky na West Coast Customs a další. Exkluzivní soundtrack: Vzrušující a exkluzivní hip-hopová hudební soundtrack včetně nikdy předtím vypuštěných hudebních skladeb od Twista, stejně jako Lil 'Kim's "The Jump Off".

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta