Road Kill - Xbox

5037930080838

5037930080838

Použité

Není skladem


529 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Road Kill - Xbox Bazar

Popis

Setkávají se v post-apokalyptickém světě zničeném nákazami a vládnou gangy, hráči rozpoutali zmatek ve více než 30 vozidlech se zbraněmi, jako jsou kulomety, řízené střely a granátové odpalovače. Za předpokladu role žoldáka musí hráči postavit gang, když bojují s rivalovými gangy, městskými hlídkami a všemi ostatními, kteří se dostanou do cesty.

RoadKill přenese hráče do okamžitého boje se 30 hlavními misemi a mnoha vedlejšími misemi. Mise umístí hráče do tří měst Hell County - Lava Falls, Blister Canyon a Paradise City. Dynamický systém reputace RoadKill určuje, jak svět reaguje na způsob, jakým hráči provádějí mise, zabíjejí a pohrdají občany, zničí nepřátelské vozy a staví aliance s gangy Hell County. Ve hře se hráči shromažďují spálených částí - které upgradují 30 vozidel s takovými předměty, jako je nitrozový posun a obroušení - pro odemknutí tajných funkcí a prozkoumání světa při hledání skrytých plánů. Kromě toho se hráči snaží přežít s rádiovým systémem, který poskytuje upozornění na odměny, tipy na mise a hudbu, zatímco oni běží dolů, impale, střílet a postříkat nevinné a ozbrojené civilisty.

RoadKill Klíčové vlastnosti: Car Combat - Vyberte si z 30 unikátních vozidel s post-apokalyptickým stylem a vyzkoušejte nejvyšší jízdu v boji proti vozidlům. Drive to Survive - Zničte své soupeře během tří obrovských žijících a zničitelných měst. Detailní mise - zapojte se do více než 30 základních misí a mnoha bočních misích, jak se potulujete po ulicích a podněcujete anarchii Interaktivní chaos - Běh, impale, střílet a střílet nevinné i ozbrojené chodce různými způsoby, podněcovat nepokoje Dynamický reputační systém - Získejte potřebnou reputaci, abyste se dostali ze slepé uličky Overlord a vyvinout gang, který bude poskytovat další ochranu. Multiplayer - Zapojte se do nejlepších testů bojových vozidel: 2-4 hráčský multiplayer Režimy Deathmatch Post-Apocalyptic Earth - Face-off proti sedmi soupeřícím gangům, zabíjení členů některých při získávání respekt k ostatním Funkce odemknutí - Sbírejte zachráněné části zničených vozidel, abyste odemkli skryté předměty, jako je ni trous tah, oblékání a smrt zápasů arenas Vyhledat a zotavit se - podílet se na úklonu lovu a najít plány potřebné k vybudování zbraní zbraní a vozidel Rock'n'Roll - používat dynamický rádiový systém být předem varoval před odměnou na vaši hlavu, aby obdrží tipy na mise, kromě použití více stanic, aby naladěli různé rockové, rapové a heavy metalové hity

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta