Defender - Xbox

5037930080128

5037930080128

Použité

Není skladem


209 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Defender - Xbox Bazar

Popis

Jedna z největších arkádových her všech dob konečně získá 3D remake a objeví se na televizoru poblíž vás, s laskavým svolením Xboxu. Vyzvednutím místa, kde původní 2D boční scroller přestal, tato nejnovější inkarnace Defender vrhá hráče do slavné kosmické lodi a vykopne je proti náporu zlovolných mimozemšťanů. Tentokrát však tato akce je ve 3D, podobně jako hvězdné války: Rogue Leader / Rogue Squadron hry, když se hráči dostanou k ovládání Defenderu a pilotují ho přes celou řadu intergalaktických prostředí. Existuje více než 20 náročných misí, které se proplétají, každý z nich je plný hromadných hrozivých mimozemšťanů, kteří potřebují být zbaveni těžkého arzenálu zbraní. Poté, co jste pracovali několika rychlými úrovněmi výuky, které jsou navrženy tak, aby si zvykli na ovládání a různé cíle, je to přímo na samotných misích. Stejně jako u původního ochránce existuje spousta malých lidí, kteří potřebují záchranu ze země, ale tentokrát existuje strategičtější prvek v řízení, s určitými cíli, které vyžadují, abyste doprovodili loď do bezpečí nebo zvedli nádrž a naložili ji k osnovní bráně. Jelikož je ve 3D, je tu mnohem větší prostor pro manévrovatelnost. Ochránná loď je proto schopna mnohem širší škály šikovných pohybů, jako jsou válcové válce a 360 stupňové obraty, které jsou užitečné při úniku hordy příchozích útočníků. Jedním konkrétním krokem, který může být znám, je rychlé otočení o 180 stupňů. Byla to nedílná součást původní hratelnosti Ochránce, a přestože tentokrát není tak důležitá, je hezké, že Midway držel některé minule opodstatněné věrné prvky. Ale celkově jsou to opravdu jen malé faktory, jako je tento, které prošli touto remake. I když byl zábavný výbuch, jestliže to nebylo pro jméno na krabici, tato hra by mohla být jakákoli z mnoha klonů vesmírných střelců.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta