Deus Ex - Invisible War - Xbox

5032921020145

5032921020145

Použité

59 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Deus Ex - Invisible War - Xbox Bazar

Popis

Deus Ex: Neviditelná válka se odehrává zhruba 20 let po událostech popsaných v Deus Ex ve světě, jenž se začíná zotavovat z tajné, spiklenecké války, technologického vývoje a katastrofické celosvětové deprese.

Vítězná geopolitika Země v polovině 21. století ustoupila do boje se základními zájmy: potraviny, voda, obnovení občanského práva a vyčištění biologického a nanotechnologického spadu. Několik náboženských a politických frakcí vidí v chaosu příležitost utvářet celosvětovou vládu a vědí, že správné pohyby mohou nyní po desetiletí - dokonce staletí - určitě ovlivnit podobu lidské společnosti. Hráč musí odhalit tajemství každé frakce a identitu skutečných hráčů v tomto boji za světovou moc. Nakonec hráč zjistí, že může být klíčem k plánům všech frakcí. Ale největší tajemství všech - skutečný cíl hry - je osobnější, mnohem hlubší a pro maximální dopad je nejlépe odhaleno během hry. Příběh je důležitou součástí libovolné hry Deus Ex-universe, ale vývoj postavy, simulace a hraní jsou dohromady skutečné srdce této záležitosti.

Stejně jako jeho předchůdce, Deus Ex: Neviditelná válka umožňuje hráči podílet se na vyprávění silného příběhu, bohatého na tajemství, lži a intriky. Kromě mnoha nových spiklených přátel a nepřátel mohou hráči očekávat setkání s různými postavami z původní hry Deus Ex. A opět hráči navštěvují řadu reálných světových míst, které se v průběhu času stávají exotickějšími.

V hrách Deus Ex: Neviditelná válka vytvářejí přesvědčivé alter ego prostřednictvím výběru futuristických nano-tech augmentací, silných zbraní a stovek užitečných objektů. Stejně jako v revoluční hře Deus Ex, volba charakteru, použití zbraní a předmětů pracují v kombinaci s bohatě interaktivním světem a dávají hráčům možnost řešit problémy s hrou způsobem, jakým chtějí, spíše než způsobem, jakým si designéři chtějí. Hráči mohou bojovat, plížit se, mluvit nebo hackovat svou cestu před jakýmkoli problémem, se kterým se setkávají, a každá situace může být řešena různými způsoby.

Tato volnost výběru herního stylu Deus Ex mimo jiné hry a Deus Ex: Neviditelná válka přebírá myšlenku dále - hlubší simulace než kdy předtím nabízí hráčům ještě větší kontrolu nad akcí. Deus Ex: Neviditelná válka obsahuje výkonnější fyzikální systém, překvapivě uvěřitelný AI, dramaticky vylepšené modelování a animaci charakteru, průkopnický systém šíření zvuku a nejmodernější osvětlení a grafiku. Herní systémy významně přispívají k hraní hry, minutu k minutě, poslání na misi a začínají končit.

Představuje vytváření a rozvoj RPG postavou prostřednictvím výběru nano-tech augmentací a inventářního vybavení. Podpora stealth gameplay s temnotou a zvukem ovlivňujícím povědomí nepřítele. Variabilní hratelnost - více řešení problémů a podpora různých stylistických přístupů Non-smrtící, nenásilné řešení konfliktů, umožňující hráči vytvářet etické prohlášení prostřednictvím svých akcí Velké množství zajímavých herních nástrojů a schopností postav ve formě ozubených a nano -tech augmentace. Hráči budou moci vidět přes zdi, skákat 40 stop do vzduchu, regenerovat kritické tělesné škody nebo učinit radar neviditelným. Dynamický, nelineární příběh s citlivými větvemi a charakteristickými postoji. Interaktivní konverzace s četnými vedlejšími znaky, které obsahují smysluplné, vykreslují důležité dialogové volby Široký rozsah a takticky zajímavá umělá inteligence - tvory a lidské jednotky spolupracují jako skupiny - někdy používají stealth a kryjí hráče Hráči v reálném světě, dobrodružství po celém světě, návštěva Červeného náměstí, Seattle, Londýna a dalších zajímavých míst Vysoce interaktivní prostředí - všechno ve světě her má nějaký zajímavý (a potenciálně neočekávaný) účinek.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta