Backyard Wrestling - Xbox

5032921019255

5032921019255

Použité

Není skladem


240 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Backyard Wrestling - Xbox Bazar

Popis

Zápas v zámku vás vkládá do role aspirujícího zápasníka. Musíte být připraveni vydržet extrémní množství bolesti a přijmout neuvěřitelné riziko, abyste se posunuli o krok blíže k titulu BYW a nakonec byli korunováni "Králem Hardcore". Ale cesta k slávě je dlouhá a nebezpečná. K dispozici jsou desítky zbraní včetně padáku, ostnatého drátu, žárovek, baseballových pálků, stolů, košů a zastavení, které vám pomohou znovu uspořádat tváře nových vyzvánějících. A zmínil se o požáru?

Vstupte do plně interaktivního a zničitelného prostředí na úžasný herní soundtrack a připravte se na bitvu. Naučte se ovládat ultra-násilné pohyby, včetně hádění, házet a bojů proti sobě, když brutalizujete své soupeře do podání. Skutečné životy BYW jako Josh Prohibition, MDogg20 a Sabu vedou část soutěže. Vidět je krvácet s inovativním systémem poškození modelu umožňujícím znakům získat škrábance, modřiny a kroužky po celém jejich těle v závislosti na pohybech, které dělají, a ještě bolestněji, co se s nimi udělalo!

Kontroverzní a šokující americký fenomén Backyard Wrestling byl téměř tak dlouhý jako profesionální zápas. Byla to neorganizovaná, neregistrovaná zábava, ale nyní se vyvinula v něco mnohem víc. S popularitou "hardcore" nebo "deathmatch" ve stylu zápasů v televizi, lidé už nebyli spokojeni s tím, že se jen diváci a hravou zápasili se svými přáteli na další úroveň. Tam, kde by někdo chtěl hrát na svých dvorech, bojují teď s pobuřujícími kousky.

Zápasníci z Backyardu nemyslí nic na to, že budou házet protihráčům ze střech 25 metrů vysokých střech na plamenné stoly a způsobí superprávné činy s baseballovými netopýry zabalenými do ostnatého drátu.

Hra je založena na nejprodávanějších seriálech Backyard Wrestling, která se stala celosvětovým fenoménem prodávajícím miliony kopií kazet VHS a DVD navíc k úspěšnému placení za události.

Vlastnosti: Více než 20 unlockable hratelné postavy založené na skutečných životech Backyard zápasníci, každý s jejich vlastními bojovými styly a podpisem pohybuje 7 zničitelné, plně 3D úrovně včetně džentlmenského klubu, zámek, jatka, kamion-stop a samozřejmě dvorek! Každá úroveň poskytuje hráči řadu bojových oblastí včetně vysokých úrovní pro ty, kteří si dýchají s vysoko rizikovými manévry! Mnoho režimů přehrávání, včetně módu jednoho hráče, versus mód, turnajový režim, 6 unlockabilních bonusových módů a režim videoklipu s reálnými záběry z videoklipů na DVD a DVD. Dozeny zbraní včetně ostnatého drátu, žárovky, baseballové pálky, stoly, koše , a stop stopy jsou k dispozici Rozsáhlá řada ničivých pohybů, včetně bláta, hody, komba, římské hody, letecké manévry, běh útoky, pozemní útoky, zvrat pohyby a samozřejmě zbraňové útoky Inovativní systém poškození těla umožňuje znaky získat řezy, modřiny a kroužky po celém těle v závislosti na pohybech, které dělají. Ale dávejte si pozor, tím vyšší riziko přemístíte větší škody, které dostanete sami! Žádné další kombinace knoflíků! Pohyby jsou založeny na načasování a dovednostech a každý útok, házet nebo slam může být obrácen s pečlivě provedenými protiběžnými pohyby. Zvláštní "stun" metr poskytuje hráčům další ponižující pohyby. Čím více si omráčíte svého soupeře s vašimi skvělými pohyby, tím vyšší bude vaše hodnocení omráčení, což vám umožní ponížit vašeho protivníka. Úžasný soundtrack včetně vzrušujícího partnerství s multiplatinovými nahrávacími umělci Insane Clown Posse (ICP) a Psychopathic Records

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta