Italian Job, The - L.A Heist - Xbox

5032921019057

5032921019057

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Italian Job, The - L.A Heist - Xbox Bazar

Popis

Vstupte, vystupte, dokonce!

Charlie Croker a jeho gang zůstávají po smrti v Benátkách poté, co byli jednou z největších zlatých draků v historii. Vzhledem k tomu, že Charlie a jeho členové gangu hrají roli, musíte udělat pomstu na toho muže, který vás zradil a získal zlato. Abyste to dosáhli, musíte vytvořit největší dopravní zácpy v historii LA a učinit útěk v super-nabitých nových Mini Coopers.

Italian Job je arkádová jízda se třemi režimy - Story Mode, Circuit Racing a Stunt Driving. Režim příběhu je založen na filmovém spiknutí, když se pokoušíte ukradnout 28 milionů dolarů z zlatých drahých předmětů pod nosem člověka, který vás zradil. Hra obsahuje 15 různých misí s využitím řady vozidel a herních stylů. Vytvořte spoušť v ulicích LA, jelikož řídíte rychlosti zlomeného krku prostředím založeným na lokalitách ve filmu, včetně Hollywood Hills, Downtown LA a městského metra a vypouštění bouře.

Film The Italian Job je současným remakeem paramountské klasické hudby z roku 1969 se stejným názvem. Režisér F. Gary Gray (filmový herec), filmové hvězdy Mark Wahlberg, Edward Norton, Charlize Theron, Seth Green, Jason Statham, Mos Def a Donald Sutherland.

Vlastnosti: Režim příběhu založený na filmu je spiknutí s 15 misemi s různými styly hry Circuit Racing pro 1 nebo 2 hráče (split-screen) kolem stopy založené na umístění z filmu Otestujte si své řidičské dovednosti na limit v nabídce kempování máte možnost ovládat Mini Cooper přes různé překážkové kurzy Prostředí založené na lokalitách z filmu včetně Hollywood Hills, Downtown LA a městského metra a odvzdušňovacího systému Odtrhněte se ulicemi LA v řadě vozidel, od nového Mini Cooper a svalové vozidlo s obrněným kamionem a kabelovou vanou Řízený motor s nejvyšším výkonem 60 snímků za sekundu (frames-per-second) s velmi detailními strukturami a velkolepými grafickými efekty Vzrušující manipulace s vozidlem a realistický model poškození včetně deformace těla a odstraňování součástí příběh se rozvíjí prostřednictvím použití filmových scén a hlasových přenosů Skryté doplňky včetně filmových záběrů, rozhovorů s natáčením filmu, fi lm fotografie, pojetí umění apod.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta