Hitman 2 - Xbox

5032921017381

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Hitman 2 - Xbox Bazar

Popis

Musíte vstoupit do mysli geneticky upraveného zabijáka Codename 47, jehož smrtelná účinnost je nyní zapotřebí více než kdy jindy. Vdávaný zpátky do globálního kroužku podvodu, musíte zabít nejenom aby si živil, ale i nadále žil. Tentokrát to není jen podnikání. To je osobní.

Historie Hitman 2 začíná v sicilském klášteře. Codename 47 se pokouší odklonit se od své násilné minulosti, nicméně místní kriminální podsvětí objeví jeho pravou identitu a vydírá ho, aby se vrátil ke svému obchodu. Chycený uprostřed kruhu podvodu, Codename 47 brzy zjistí, že byl manipulován a lovec musí nyní sledovat jeho záda, protože se stal loveným.

Hitman 2 zlepšuje originál v každém možném způsobu. Hra nabízí celou řadu způsobů, jak dokončit misi, perspektiva 1. a 3. osoby, možnosti šetření v polovině misí, nový systém hodnocení a revidovaný systém inventáře, který umožňuje získávat zbraně a vybavení z poslání na misi. Codename 47 je vyzbrojen arzenálem s více než 30 zbraněmi, jako jsou pistole, kulomety, brokovnice a ostřelovací pušky. Máte také přístup k novým nesmrtonosným zbraním a uklidňujícím zařízením, včetně chloroformu, šípků jedů, omračovacích zbraní a vláknového drátu pro garrotování.

Poslání se konají v zemích po celém světě a každá lokalita představuje obyvatele, kteří mluví ve svém rodném jazyce. Pro další zesílení dramatické atmosféry byla hudební skladba sestavena a vystupována Budapešťským symfonickým orchestrem.

Funkce: 20 misí umístěných ve všech nových lokalitách: včetně Sicílie, Petrohradu, Japonska, Malajsie a Indie Výběr prvních a třetích osob Výhled na střední misi Vylepšený inventarizační systém: Získejte zbraně a vybavení z misí do misie - Nákupní systém Nový systém hodnocení: Na základě počtu úspoření, opakování / pokračování, výstřelů, ztrát, nalezených skrytých bonusů a vynaložených časů / peněz Více stylů hry: Všechny mise lze provést s primárním cílem jako jedinou nehodou nebo " (zbraně, pistole, útočné pušky, ostřelovací pušky, různé výbušniny a granáty, neletální zbraně (chloroform, jedovaté šipky, omračující zbraně), laserové zaměřovací přístroje, brýle pro noční vidění, výhybky a dálkové kamery Pokročilý design a dynamika motoru: Nezávislé a otevřené úrovně, kuličky pronikají do dveří a oken 100% osvětlení v reálném čase Hudba složená a vystupovaná Budapešťským symfoniem ic Orchestra

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta