Hitman 2 - Xbox

5032921017381

5032921017381

Použité

132 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Hitman 2 - Xbox Bazar

Popis

Musíte vstoupit do mysli geneticky upraveného zabijáka Codename 47, jehož smrtelná účinnost je nyní zapotřebí více než kdy jindy. Vdávaný zpátky do globálního kroužku podvodu, musíte zabít nejenom aby si živil, ale i nadále žil. Tentokrát to není jen podnikání. To je osobní.

Historie Hitman 2 začíná v sicilském klášteře. Codename 47 se pokouší odklonit se od své násilné minulosti, nicméně místní kriminální podsvětí objeví jeho pravou identitu a vydírá ho, aby se vrátil ke svému obchodu. Chycený uprostřed kruhu podvodu, Codename 47 brzy zjistí, že byl manipulován a lovec musí nyní sledovat jeho záda, protože se stal loveným.

Hitman 2 zlepšuje originál v každém možném způsobu. Hra nabízí celou řadu způsobů, jak dokončit misi, perspektiva 1. a 3. osoby, možnosti šetření v polovině misí, nový systém hodnocení a revidovaný systém inventáře, který umožňuje získávat zbraně a vybavení z poslání na misi. Codename 47 je vyzbrojen arzenálem s více než 30 zbraněmi, jako jsou pistole, kulomety, brokovnice a ostřelovací pušky. Máte také přístup k novým nesmrtonosným zbraním a uklidňujícím zařízením, včetně chloroformu, šípků jedů, omračovacích zbraní a vláknového drátu pro garrotování.

Poslání se konají v zemích po celém světě a každá lokalita představuje obyvatele, kteří mluví ve svém rodném jazyce. Pro další zesílení dramatické atmosféry byla hudební skladba sestavena a vystupována Budapešťským symfonickým orchestrem.

Funkce: 20 misí umístěných ve všech nových lokalitách: včetně Sicílie, Petrohradu, Japonska, Malajsie a Indie Výběr prvních a třetích osob Výhled na střední misi Vylepšený inventarizační systém: Získejte zbraně a vybavení z misí do misie - Nákupní systém Nový systém hodnocení: Na základě počtu úspoření, opakování / pokračování, výstřelů, ztrát, nalezených skrytých bonusů a vynaložených časů / peněz Více stylů hry: Všechny mise lze provést s primárním cílem jako jedinou nehodou nebo " (zbraně, pistole, útočné pušky, ostřelovací pušky, různé výbušniny a granáty, neletální zbraně (chloroform, jedovaté šipky, omračující zbraně), laserové zaměřovací přístroje, brýle pro noční vidění, výhybky a dálkové kamery Pokročilý design a dynamika motoru: Nezávislé a otevřené úrovně, kuličky pronikají do dveří a oken 100% osvětlení v reálném čase Hudba složená a vystupovaná Budapešťským symfoniem ic Orchestra

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta