Commandos 2 - Xbox

5032921016933

5032921016933

Použité

Není skladem


240 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Commandos 2 - Xbox Bazar

Popis

Commandos 2 je taktická akční / strategická hra postavená na pozadí druhé světové války. Hráč převezme kontrolu nad elitní skupinou komandů, kteří se musí hlouběji dostat do nepřátelského území, aby dokončili řadu misijních cílů ve snaze změnit průběh války. Hra obsahuje několik nových funkcí a využívá zcela nový herní motor 3D, který umožňuje umístění uvnitř i venku, stejně jako schopnost otáčet prostředí. Hráč dostane obrovské nové hřiště a naprostou svobodu prozkoumat, protože žádný koutek je mimo dosah.

Commandos 2 obsahuje tři nové postavy, které s sebou přinášejí jedinečné dovednosti, které vám pomohou porazit nepřítele. Nicméně, nepřátelští vojáci jsou chytřejší a mnohem pestřejší než kdykoli předtím a budou slyšet, vidět a dokonce cítit každý váš pohyb!

Vezměte své komanda do nových geografických prostředí, včetně Asie, Arktidy, Severní Afriky i Evropy. Budete řídit nová vozidla a střílet nové zbraně. Hra je rychlejší, realističtější a více akční, než kdy předtím.

Vlastnosti Úplně nový 3D herní engine umožňující otočné prostředí a hratelné interiéry. Commandos nyní sdílejí schopnosti, nicméně každý jedinec má nesrovnatelnou dovednost. Nové postavy - Lupin, 'Thief', Natasha, 'Seductress' a 'Whiskey', psi se připojili k týmu Commandos. Členové týmu jsou také schopni provádět a vyměňovat předměty a zbraně. Řídit řadu nových vozidel, včetně džípů, nádrží, nákladních automobilů, lodí, lodí a automobilů. Všechna vozidla jsou založena na reálných modelech z druhé světové války: jezdec "Willys", tank "Panzer III", náklaďák "Mercedes L3000", jenž má několik jmen. Nové chování nepřítele AI, které poskytuje hlubší a zábavnější hratelnost. Další akce! Rychlejší hra, ale stále vyžaduje pečlivé plánování a realizaci každé mise. Režimy pro více hráčů

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta