Blood Omen 2 - Legacy Of Kain - Xbox

5032921016483

5032921016483

Použité

Není skladem


348 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Blood Omen 2 - Legacy Of Kain - Xbox Bazar

Popis

Uplynulo 400 let od doby, kdy upír Kain zatraceně světlil v původním krvavém omenu, rozhodl se ovládnout svět v zatracení a zemřít proto, že je spasen. Kain, který kdysi ovládal zemi Nosgoth se svými upírovými armádami, najde své bratry zabité a jeho temné síly zbavené tajemné postavy. Aby si Kain vyžádal svou vládu a přesně pomstil, musí poslat armády špinavých vojáků a překonat legiony démonů, aby odhalil zlověstný spiknutí, které ohrožuje zemi, kterou chce dobýt.

Legacy of Kain: Blood Omen 2 je 3. akční 3D akční / dobrodružná hra, ve které hráč převezme roli upíra Kain. Přesvědčivý příběh řídí přehrávač prostřednictvím obrovské bujné detailní 3D prostředí a vyzývá své dovednosti v boji s hrou, řešením skládaček, tajemstvím a zkoumáním. S každým úspěchem získává hráč nové temné síly, které udělují Kainovi schopnost přistupovat k zrádným novým oblastem, které mají prozkoumat, a sílu čelit silnějším a agresivnějším nepřátelům. Když hráč rozvíjí silnější a kvalifikovanější upíra, jsou odměněni desítkami oslnivých filmových sekvencí ve hře, které odhalují pokračující eposu Nosgothu a Kainovy ​​pokusy nakonec nad ním vládnout.

Vlastnosti Vampiřské nadpřirozené schopnosti, jako je skok na střeše, stealth a kontrola mysli, vám umožňují odemknout nové prostředí pro objevování a pomoc při čelění stále silnějších nepřátel. Utíkejte svou žízeň po celý život při zániku nepřátel, když vyčerpáte z jejich krve! Bojová choreografie se rozvíjí s taneční přesností, neboť Kain se zabývá armádami démonů i lidí. Komplexní nabídka nezastavitelných útoků, hbitých kombinací a speciálních pohybů uspokojí i tvrdě bojované fanoušky. Nejkrásnější grafika na PS2 dnes! Svět, ke kterému se Kain pohybuje, je bohatě podrobné gothické prostředí, které je nejen nádherné pro oko, ale také interaktivní s přehrávačem. Intuitivní odezva na chování AI. Sledujte rolníky a nepřátelské postavy, utečete, zavolejte na zbraně nebo nezůstávejte, neboť Kain se tajně pohybuje davy nebo vykládá meč zvednutý do otevřených prostor. Kombinace dynamické akční hry s temnou náladou a atmosférou dobrodružství ve stylu Resident Evil přináší intenzivní a filmový zážitek

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta