FIFA 07 - Xbox

5030930051419

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


FIFA 07 - Xbox Bazar

Popis

S vyvrcholením světového poháru 2006 FIFA a rychlým vyblednutím mezinárodního fotbalu se hráči nyní vracejí ke každodenní práci vítězství v klubu EA SPORTS FIFA 07.

Od první píšťalky vás FIFA 07 hodí do jízdy na horské dráze fotbalové sezóny a intenzivní atmosféru stadionu v každé domácí a vzdálené partii.

Vychutnejte si každé uspokojivé vítězství nad horkými soupeři a prožijte každou špatnou výkonnost doma. Vychutnejte si atmosféru stadionu páteře, jak doma, tak pryč, když se váš tým potýká s ligovým stolem. Poslouchejte, jak vaši příznivci zpívají jména vašich hráčů a podléhají všem vzrušujícím klubovým písním déšťem a leskem.

Máte sílu utvářet svůj klubový osud v interaktivních ligách EA SPORTS [FA Premier League, Bundesliga, francouzská liga, mexická první divize], což je nový online režim, který vám umožní hájit váš klub proti příznivcům vašich skutečných oponentů. Zahrajte si hry podle plánu reálného světa. Když hrají, hrajete. Sledujte průběh týmu, protože celkové výsledky určují pozici vašeho klubu v tabulce ligy. Teď už se dostanete na hřiště pro slávu vašeho klubu.

Nový inteligentní AI zajišťuje, že vaše 11 mužů na hřišti činí realistická rozhodnutí, hledají prostor a projdou jako odborníci. Celková revize herního motoru znamená, že musíte použít taktiky v reálném světě, činit realistická rozhodnutí a přemýšlet jako hráč, abyste získali zápasy.

Proveďte aktualizovanou a vylepšenou výzvu režimu Správce. Hodnoty a mzdy hráčů byly naladěny tak, aby byly ještě realističtější. Manažerské rozhodnutí mají ještě výraznější účinky na výkon a dobré životní podmínky hráčů. Chytřejší rozhodnutí procesoru znamená, že konkurenční manažeři jsou ještě strategičtější ve vlastním úsilí o stříbro.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta