FIFA 07 - Xbox

5030930051419

5030930051419

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


FIFA 07 - Xbox Bazar

Popis

S vyvrcholením světového poháru 2006 FIFA a rychlým vyblednutím mezinárodního fotbalu se hráči nyní vracejí ke každodenní práci vítězství v klubu EA SPORTS FIFA 07.

Od první píšťalky vás FIFA 07 hodí do jízdy na horské dráze fotbalové sezóny a intenzivní atmosféru stadionu v každé domácí a vzdálené partii.

Vychutnejte si každé uspokojivé vítězství nad horkými soupeři a prožijte každou špatnou výkonnost doma. Vychutnejte si atmosféru stadionu páteře, jak doma, tak pryč, když se váš tým potýká s ligovým stolem. Poslouchejte, jak vaši příznivci zpívají jména vašich hráčů a podléhají všem vzrušujícím klubovým písním déšťem a leskem.

Máte sílu utvářet svůj klubový osud v interaktivních ligách EA SPORTS [FA Premier League, Bundesliga, francouzská liga, mexická první divize], což je nový online režim, který vám umožní hájit váš klub proti příznivcům vašich skutečných oponentů. Zahrajte si hry podle plánu reálného světa. Když hrají, hrajete. Sledujte průběh týmu, protože celkové výsledky určují pozici vašeho klubu v tabulce ligy. Teď už se dostanete na hřiště pro slávu vašeho klubu.

Nový inteligentní AI zajišťuje, že vaše 11 mužů na hřišti činí realistická rozhodnutí, hledají prostor a projdou jako odborníci. Celková revize herního motoru znamená, že musíte použít taktiky v reálném světě, činit realistická rozhodnutí a přemýšlet jako hráč, abyste získali zápasy.

Proveďte aktualizovanou a vylepšenou výzvu režimu Správce. Hodnoty a mzdy hráčů byly naladěny tak, aby byly ještě realističtější. Manažerské rozhodnutí mají ještě výraznější účinky na výkon a dobré životní podmínky hráčů. Chytřejší rozhodnutí procesoru znamená, že konkurenční manažeři jsou ještě strategičtější ve vlastním úsilí o stříbro.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta