FIFA Street 2 - Xbox

5030930049058

5030930049058

Použité

18 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


FIFA Street 2 - Xbox Bazar

Popis

Bojujte se svými soupeři s dokonalým zobrazením fotbalových dovedností na FIFA Street 2 od společnosti EA SPORTS BIG ™. Tentokrát váš arzenál triků obsahuje více pověst-zničující pohyby, které vám pomohou zničit soutěž, ovládat dovednostní bitvy a spouštět násobící trik momenty. Vaše dovednosti s trick-stick určují vaše přežití, když soutěžíte proti nejlepším, jaké jsou ulice na FIFA Street 2.

Vydejte se na ulici a jděte jeden na jednoho s nejlepšími profesionálními hráči z celého světa nebo se vyrovnejte s reálnými životními hvězdami, kteří si získali legendární postavení v podzemních arénách po celém světě. Zbraň Trick-Stick je vaším klíčem k přežití, když soutěžíte proti nejlepším; je vybaven plným arzenálem triků včetně všech nových žonglování. Použitím pravého pravítka Trick-Stick v kombinaci s tlačítky řadiče vybírejte konkrétní triky, abyste zastrašovali a hanobili svého soupeře. Trick-Stick zbraň: zastraš a hanba své nejfrutější soupeře tím, že provede nápor triků včetně nových žonglování pohybuje pomocí Trick-Stick. Bojové dovednosti: Jeden-na-jeden setkání vyústí v dovednostní bitvy, kde jak útočící a obránci hráči používají Trick-Stick k protiútoku navzájem triky pro chválující práva. Proveďte ponížení ponížení a zadáte multiplikátor stavu hybnosti, který vám dovolí dešifrovat trik na svého soupeře. Traumata herního zlomu: Vyplňte měřič dovedností tím, že zničíte opozici triky, a pak demoralizujte své oběti s hrůzou-inspirativní speciální pohyby během Gamebreaker nebo použijte sílu násobícího trikového stavu, který způsobí trvalé trauma na vaše soupeře a vyhraje zápas přímo. Street superstars: Hra obsahuje více než 320 pro hvězdy představující 20 národních týmů a představí dvě desítky superhvězd s vlastními podpisovými pohyby. Existuje hlubší výběr uličních mistrů, kteří odrážejí kulturu a styl fotbalu z příslušných regionů světa. Tvůrce tahu: Vytvoření a přizpůsobení domácího trávníku od základů. Přidejte svůj vlastní vkus výběrem ze stovek různých možností a dokonce přetáčejte povrch hřiště, který ovládá texturu a efekty pomocí intuitivního řídícího systému. Úplně nový Pitch Creator vám umožní definovat vaše osobní hřiště. Tvůrce hráčů: Vytvořte si svůj vlastní tým a týmy, abyste vytvořili konečný tým. Vyjadřete se více než 1 000 přizpůsobitelnými prostředky, včetně účesů, bot a příslušenství. Boj na ulici: Pokrok v řadě elitní fotbalové elity a zvládnutí nových triků se účastníte v závěrečném podzemním turnaji ulic. Přizpůsobte schopnosti svých hráčů ovládáním nových triků a krádeží hráčů z opozice po cestě nebo se spojte s kamarádem v kooperačním režimu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta