Namco Museum 50th Anniversary - Xbox

5030930048914

Použité

Není skladem


778 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Namco Museum 50th Anniversary - Xbox Bazar

Popis

Jediná největší kompilace Namco Arcade Classics vůbec, Namco Museum 50th Anniversary Arcade Collection umožňuje hráčům prozkoumat virtuální arkádovou halu, kde každý z herních klasických titulů bude stát ve své původní arkádové podobě ... s výjimkou tohoto okamžiku, kdy nejsou požadovány žádné čtvrtiny.

Klasické arkádové hry v ceně:

Pac-Man
Původně povolený v roce 1980 Zahrajte si nejoblíbenější arkádovou hru všech dob! Projděte žlutého chlapce skrze původní bludiště Pac-Man, vyhněte se strašidelám při pečení pelet a ovoce a použijte pelety na výrobu energie, aby se duchy stali modrou a získali nějakou návratnost!

Paní Pac-Manová
Původně vyšla v roce 1981, kde hrála ženská protějška Pac-Mana; prozkoumat, shromažďovat a procházet si cestu přes čtyři různé bludiště a jíst nové ovoce.

Galaga
Původně vydali v roce 1981 Pilot vesmírnou loď, odhalte zběsilé rojky včelovitých mimozemšťanů, vyzkoušejte své štěstí s "Challenging Stages" a najděte nejlepší způsob, jak se vypořádat s výkonnými trakčními paprsky nepřátel!

Galaxie
Původně propuštěn v roce 1979 Předchůdce společnosti Galaga, zničit létající cizince, když se pohybují z formace, aby vás zaútočili.

Dig Dug
Původně propuštěn v roce 1982 Vybavený pouze lopatou a čerpadlem, tunel si pod zemí a použijte čerpadlo, abyste vyhodili útočí na nepřátele.

Poloha pólu
Původně propuštěn v roce 1982 Milníkem v závodních hrách, hráči rychle pohánějí časovač a vyhýbají se autům a nebezpečím nebo nebezpečí výbuchu.

Pole pozice II
Původně propuštěn v roce 1983 Sequel to Pole Position, tento titul představil čtyři nové závodní tratě Fuji, Test, Suzuka a Seaside.

Rolling Thunder
Původně propuštěn v roce 1987 V této horizontální scrolling shooter, hrát jako tajné agenta kódové označení "Albatross", záchranu ženského agenta Lelia Blitz a porazit zločinecké organizaci s názvem Geldra.

Rally X
Původně vydaná v roce 1980 Hráči řídí kolem bludiště a vyhýbají se pronásledování aut, umístění kouřových sítí a sběru vlajek.

Bosconian
Původně propuštěn v roce 1981 - Pilotní vesmírná loď, přežít nepřátelské stíhačky a zničit nepřátelské vesmírné stanice, přičemž se vyhýbá asteroidům a dalším překážkám.

Dračí duch
Původně propuštěn v roce 1987 Ovládejte silný drak vzduchem, zaklíníte kouzla, rozbíjejte bomby a dejte ohně nepřátelům.

Sky Kid
Původně propuštěn v roce 1985 Ovládání dvou-letadla, vyhnout se nepřátelským letadlům pomocí vyhýbavých smyček, bombardování a kulometu po jiných letadlech.

Xevious
Původně propuštěn v roce 1982 Použijte silně ozbrojené stíhací letouny k ničení nepřátel a cílů ve vzduchu a na zemi.

Mappy
Původně byl vydán v roce 1983 Control Mappy, policejní myš. Bounce na trampolíny a otevřete a zavřete dveře, abyste se vyhnuli pronásledování koček, vše ve snaze shromažďovat cenné předměty z kočičího domu.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta