Namco Museum 50th Anniversary - Xbox

5030930048914

5030930048914

Použité

Není skladem


896 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Namco Museum 50th Anniversary - Xbox Bazar

Popis

Jediná největší kompilace Namco Arcade Classics vůbec, Namco Museum 50th Anniversary Arcade Collection umožňuje hráčům prozkoumat virtuální arkádovou halu, kde každý z herních klasických titulů bude stát ve své původní arkádové podobě ... s výjimkou tohoto okamžiku, kdy nejsou požadovány žádné čtvrtiny.

Klasické arkádové hry v ceně:

Pac-Man
Původně povolený v roce 1980 Zahrajte si nejoblíbenější arkádovou hru všech dob! Projděte žlutého chlapce skrze původní bludiště Pac-Man, vyhněte se strašidelám při pečení pelet a ovoce a použijte pelety na výrobu energie, aby se duchy stali modrou a získali nějakou návratnost!

Paní Pac-Manová
Původně vyšla v roce 1981, kde hrála ženská protějška Pac-Mana; prozkoumat, shromažďovat a procházet si cestu přes čtyři různé bludiště a jíst nové ovoce.

Galaga
Původně vydali v roce 1981 Pilot vesmírnou loď, odhalte zběsilé rojky včelovitých mimozemšťanů, vyzkoušejte své štěstí s "Challenging Stages" a najděte nejlepší způsob, jak se vypořádat s výkonnými trakčními paprsky nepřátel!

Galaxie
Původně propuštěn v roce 1979 Předchůdce společnosti Galaga, zničit létající cizince, když se pohybují z formace, aby vás zaútočili.

Dig Dug
Původně propuštěn v roce 1982 Vybavený pouze lopatou a čerpadlem, tunel si pod zemí a použijte čerpadlo, abyste vyhodili útočí na nepřátele.

Poloha pólu
Původně propuštěn v roce 1982 Milníkem v závodních hrách, hráči rychle pohánějí časovač a vyhýbají se autům a nebezpečím nebo nebezpečí výbuchu.

Pole pozice II
Původně propuštěn v roce 1983 Sequel to Pole Position, tento titul představil čtyři nové závodní tratě Fuji, Test, Suzuka a Seaside.

Rolling Thunder
Původně propuštěn v roce 1987 V této horizontální scrolling shooter, hrát jako tajné agenta kódové označení "Albatross", záchranu ženského agenta Lelia Blitz a porazit zločinecké organizaci s názvem Geldra.

Rally X
Původně vydaná v roce 1980 Hráči řídí kolem bludiště a vyhýbají se pronásledování aut, umístění kouřových sítí a sběru vlajek.

Bosconian
Původně propuštěn v roce 1981 - Pilotní vesmírná loď, přežít nepřátelské stíhačky a zničit nepřátelské vesmírné stanice, přičemž se vyhýbá asteroidům a dalším překážkám.

Dračí duch
Původně propuštěn v roce 1987 Ovládejte silný drak vzduchem, zaklíníte kouzla, rozbíjejte bomby a dejte ohně nepřátelům.

Sky Kid
Původně propuštěn v roce 1985 Ovládání dvou-letadla, vyhnout se nepřátelským letadlům pomocí vyhýbavých smyček, bombardování a kulometu po jiných letadlech.

Xevious
Původně propuštěn v roce 1982 Použijte silně ozbrojené stíhací letouny k ničení nepřátel a cílů ve vzduchu a na zemi.

Mappy
Původně byl vydán v roce 1983 Control Mappy, policejní myš. Bounce na trampolíny a otevřete a zavřete dveře, abyste se vyhnuli pronásledování koček, vše ve snaze shromažďovat cenné předměty z kočičího domu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta