SSX On Tour - Xbox

5030930046705

Použité

Není skladem


274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


SSX On Tour - Xbox Bazar

Popis

Dosažte rychlosti zlomyslnosti, zachyťte obrovské množství vzduchu a stávejte se ikonou se službou SSX ™ on Tour. Vytvořte si jezdec nebo lyžař a budujte kariéru, když postupujete od svahu po bobřílek k rockstarstar dominujícímu černému diamantu.

Soutěžte o medaile nebo jen roztrhněte masivní novou horu, ale ujistěte se, že vypadáte dobře, protože vaše pověst je vždy na řadě. Vyzbrojte čelisti, které vás přivádějí k vašim konkurentům, zatímco vyjíždíte svahy nadzvukovými rychlostmi.

Vytváříte humbuk a humbuk vytváří legendu v SSX na turné. Prohlídka: Vytvořte sněhovou krájení, gravitace-vzdorující horské ikony a ovládat zcela nové problémy skarta, aby získali vaše pozvání do turné. Vydejte se na okruhy okruhu a stane se nejvyšší černou diamantovou rockstar. Rychlost: Nejrychlejší hra na sněhu se zrychlila. Projděte 12 nových skladeb a projděte kolem sněhových masek, jakmile zažijete rychlosti zlomyslnosti s revolučními novými fotoaparáty citlivými na rychlost, rozostřením pohybu a zpětnou vazbou ovladače. Vzduch: Ukažte své schopnosti zachycením velkého vzduchu a vyhazováním masivních nových snowboardových a lyžařských triků. Kultura: Zažijte život na horu jako nikdy předtím s čerstvým uměním, čerpáním hudby, dospělými bossy a novými monstry.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta