Agent Pack 007 Ltd Ed. - Xbox

5030930044824

5030930044824

Použité

Není skladem


587 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Agent Pack 007 Ltd Ed. - Xbox Bazar

Popis

GoldenEye Rogue Agent: Proč zachránit svět, když ho můžete ovládnout? Chystá-li se žádná předchozí hra Jamese Bonda neodvážila šlapat, GoldenEye: Rogue Agent porušuje všechna pravidla. Dopravte se na temnou stranu vesmíru Bondů, abyste zažili život jako darebák s vysokým valivým a chladným srdcem.
Jako agresivní agenta se zhoršil, jste v Arumovi Goldfingerem v bezohledné válce proti doktorovi No pro ovládání podsvětí Bond. Brutální setkání s Dr. No vás stojí za oko, ale Goldfingeroví technici ho nahradí syntetickým pohledem zlaté barvy, čímž získáte jméno "GoldenEye". Se schopností přizpůsobit a upgradovat své osobnosti zločinců způsobuje spoušť, když učiníte svůj neúprosný vzestup v řadách.

James Bond 007 Nightfire: Dostaňte se hluboko do vzrušení a intriky nejúplnější hry Jamese Bonda ještě. Nové scénáře a hratelnost doplňují úplně originální děj, který dodává všestrannou intenzitu stylu Bond.
James Bond 007: NightFire slibuje, že hráčům vezme vyšší a hlubší postavení a hratelnost než kdy předtím. Jako hráči Bond budou hráči ve vysokých nadmořských výškách rakouské Alpy a vesmírnou stanici s nulovou gravitací, stejně jako podmořskou stanici v jižním Pacifiku, aby porazili zlého zločineckého duchovního Rafaela Draka, který se sklonil k vládnutí ve světě.
NightFire nabídne hluboké a bohaté herní zážitek, který zůstane věrný vesmíru Bondů. Hra je primárně viděna rychlým tempem první osoby, nicméně přechází do dynamické perspektivy třetí osoby, která předvádí dramatické interaktivní momenty. NightFire bude obsahovat celou řadu misí plných zuřivých akcí a tajemství, nádherných žen, exotických lokalizací a sofistikovaných špionážních plavidel, které fanoušci Bond očekávají. Konzolové verze nabízejí i vířivý zážitek s exotickými vozidly.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta