Cricket 2005 - Xbox

5030930044374

5030930044374

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Cricket 2005 - Xbox Bazar

Popis

Nechceme to jinx, ale v létě roku 2005 vidí Anglii s největší pravděpodobností, že po nějakou dobu vyhraje Ashes. Současná strana testů byla meziročně posílena: starší časovače jako Thorpe, Vaughan, Trescothick a dokonce i Ashley Giles jsou v skvělé podobě a hráči, kteří jsou v mezinárodním testu již před sezónou nebo dvěma dny - Flintoff a Harmison - nyní vykazují důvěru, jen pocházejí ze zkušeností. Máme dokonce ještě novější krev, protože Collingwood již v ODI hrál nějaké naprosto působivé výkony. Vzrušující doba kriketu vyžaduje videohru, která by ji doplnila. Poslední kriketová hra na libovolném systému, která by dosáhla toho, co byste mohli nazvat kultovním stavem, byl kriket Codemasters 'Brian Lara na první PlayStation. Jeho propuštění se shodovalo s počátečními dny kapitána Nassera Hussaina a bylo to čisté, úhledně dokončené kriketové hry. Vývojáři za ním byli Audiogenic Software. Letos v létě Codemasters oživují dlouhodobě opomíjenou franšízu poté, co si všimli, že jistě malá část trhu, kterou zcela vlastní, byla "zachycena" EA. Dvě kriketové hry od EA byly vyvinuty společností HB Studios, kanadskou společností, jejíž generální ředitel je Jeremy Wellard, který byl připsán na původním kriketu Brian Lara. Takže ve skutečnosti tituly EA byly duchovními nástupci populární hry Codemasters. Hry byly dost dobré, ale zřetelně postrádaly glitz a kouzlo, které charakterizují ostatní tituly EA Sports. Zdá se, že zprávy dosáhly EA HQ, že Codemasters zahajují pokus o zpětné získání kriketové koruny, protože vydání kriketu 2005 je dřív, než se očekávalo. Poslední Kriket EA se chlubil širokým spektrem týmů, s anglickými okresními stranami a australskými ligovými kluby, které se připojily k mezinárodní sestavě. Tato verze se ještě rozšiřuje s oficiálními licencemi pro týmy na Novém Zélandu a Jižní Africe. Všechny nové zachycení pohybu a detaily na modelech přehrávačů osvěží vše, stejně jako nové ovládání HUD je intuitivnější. Získáte také editor redakce - stejně jako ve velkých EA Sports tittech! Richie Benaud a Jim Maxwell se vracejí k připomínkám a čtyři hráči mohou spolupracovat na stadionech 35 modelovaných 3D her. Konkurence mezi dvěma velkými vydavateli musí být dobrou zprávou pro kriketové hry a jejich fanoušky. Jen doufáme, že rozhodnutí o předání vydání neohrožuje tento vysoce očekávaný třetí výlet pro HB Studios.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta