Total Club manager 2005 - Xbox

5030930039899

5030930039899

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Total Club manager 2005 - Xbox Bazar

Popis

Jose Mourinho se zamyšleně dívá z obálky Total Club Manager (TCM) na vydání v roce 2005: je to horká nová věc v reálném životě fotbalového managementu, vyhýbající se přitažlivému, pokud neviditelný Martin O'Neill z povinnosti předního krytu. Mourinho se pravděpodobně zajímá, proč byste měli vynechat jinou verzi TCM a pravděpodobně budete přemýšlet stejným směrem. No ... TCM2005 je simulace fotbalového managementu, která se může pochlubit více oficiálně licencovanými ligami, týmy a hráči než jakákoli jiná hra pro správu konzolí. To je dobrý důvod, proč se prach z peněženky vyfukuje, ale to tam nekončí. TCM2005 také používá nejnovější FIFA fotbalový herní stroj, takže můžete sledovat vaše zápasy ve 3D a ovlivňovat výsledek z dugout s funkcí manažerů. Fotbal Fusion také vítá návrat, který vám umožní vzít si tým superstars / no-hopers a cokoli mezi nimi na hřišti a hrát si ve FIFA Football 2005. Můžete si vybrat, zda budete řídit nebo hrát svůj tým pro jakékoliv utkání, čímž získáte plnou kontrolu nad hráči na hřišti i mimo ni. Vedle 20+ oficiálních lig a týmů TCM2005 zahrnuje více než 40 000 měst a měst z Anglie, Skotska, Německa, Švýcarska a Rakouska, takže můžete vytvořit tým z vašeho rodného města nebo mimo ni. Navrhněte vlastní klubový odznak, kit a stadion a získáte největší jména v Evropě. Nebo jako Aarau a Lahti. TCM2005 má masivní databázi hráčů a stejně jako své dovednosti v terénu každý hráč má rozšířenou škálu charakterových vlastností, včetně vedení, temperamentu a vůle vyhrát. S množstvím taktických možností, které jsou k dispozici správcovi, jsou hráči velmi citliví na každé vylepšení a změny, bez ohledu na to, jak jemný, a reagují na všechny vaše pokyny. Manažeři mohou vytvářet desítky různých formací pomocí taktického editoru a ukládat je pro budoucí použití. Můžete ovládat svůj tým z dotykové linie studováním důležitých informací o zápasu bez přerušení hry. TCM2005 umožňuje nastavit taktiku stisknutím tlačítka a existuje obrovské množství hráčských volání, které ovlivňují výsledek her, se kterými se setkáte. Během jednotlivých zápasů - stejně jako po celou sezónu - můžete sledovat fitness hráče, hodnocení a územní držení, to vše bez pozastavení hry. Jsme povinni vás sdělit, že hraje Total Club Manager 2005, pokud to necháte, pohltí velkou část vašeho života. Neříkej, že jsme tě varovat.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta