Need For Speed Underground 2 - Xbox

5030930039639

Použité

Není skladem


408 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Need For Speed Underground 2 - Xbox Bazar

Popis

Objevte živý, dýchací svět kultury tuneru v Need for Speed ​​Underground 2 , pokračování nejprodávanější závodní hry z roku 2003 a nejnovější soutěž v blockbusteru v legendárním Need for Speed ​​franchise.

Ve velkém, freeridním městě s více než 125 kilometry silnice a pěti odlišnými propojenými čtvrtí, Need for Speed ​​Underground 2 přináší úchvatný herní svět, kde jsou vaše ulice vaší nabídkou. Když hráči prozkoumají město, setkají se s konkurenčními jezdci, kteří je učí v cestě podzemí a odvezou je do nejžhavějších závodních míst ve městě.

Hluboké nové ladění výkonu umožňuje hráčům jemně naladit více než 20 aspektů ovládání a výkonu jejich jízdy, aby bylo dosaženo dokonalého přizpůsobení pod kapotou. Stovky nových vizuálních přizpůsobení - od nožních dveří a rozbočovačů až po hydrauliku a sady širokých kloubů - umožňují hráčům vytvářet miliardy osobních, naprosto jedinečných automobilů.

Need for Speed ​​Underground 2 také obsahuje zcela nové herní módy včetně StreetX, Outrun, Downhill Drift a Underground Racing League, které se spojují s událostmi Circuit, Drift a Drag, které dodávají hloubku a rozmanitost a tlačí automobil a řidiče k omezení.

Představuje město s volným roamingem - prozkoumejte Bayview, masivní město rozděleno do pěti odlišných, vzájemně propojených čtvrtí, od serpentinových předměstských kopců po intenzivní centrální rozvodnou síť. Komplexní řada dálnic vedoucích k jízdě spojuje více než 125 kilometrů jízdní silnice. Emergent Gameplay - Chcete mít jméno v podzemí? Nejdřív ji musíte najít. Zápasové závody se mohou stát kdekoli a kdykoli a jak se hráči setkají s rivaly na ulici, budou jim zabráni, kde si mohou koupit nejžhavější upgrady nebo vstoupit do nejvíce elitních událostí. Nové režimy her - čtyři nové herní režimy (StreetX, Downhill Drift, Outrun a Underground Racing League) se přidávají k loňským závodům okruhu, sprintu, driftu a tahání a vyzývají hráče, aby vylepšili své dovednosti v osmi jízdních disciplínách. Výkonnostní ladění - Díky více než 50 upgradovatelným komponentům v devíti kategoriích si mohou hráči libovolně vyladit každý aspekt výkonu vašeho vozu v reálném čase se stovkami licencovaných náhradních dílů a poté jemně doladit vše od převodového poměru k závěsu pro konečný jezdit. Nejžhavější auta - představují tunerové automobily od výrobců včetně Toyota, Mitsubishi a Nissan, svalové automobily od Ford a Pontiac a nejžhavější SUV z Cadillac, Loncoln a další, Need for Speed ​​Underground 2 přináší desítky aut - a pět garáž pro hráče vyplnit. Vizuální přizpůsobení - s více než dvojnásobným vizuálním přizpůsobením loňské hry, jsou doslova miliardy vozů k dispozici pro hráče. Obsahuje audio upgrady, nůžkové dveře, spoilery, světlomety, boční sukně, střešní výkyvy, kapoty, ráfky, širokoobjemové soupravy, neon a další. Varianty prostředí - každá z pěti odlišných čtvrtí v Need for Speed ​​Underground 2 má jedinečný vzhled, včetně různých jízdních podmínek a typů tratí. Povrchy silnic, vlivy počasí v reálném čase a nebezpečí pro životní prostředí budou hráčům držet na prstech, protože závodí od setmění do svítání.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta