Madden 2005 - Xbox

5030930039226

5030930039226

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Madden 2005 - Xbox Bazar

Popis

Vymažte akci na obranu v Madden NFL 2005. Nové obranné nástroje vám umožňují dělat více her a být v celé akci. Úplně nová hitová hůl vám umožní položit velký zásah, abyste zrychlili hru ve vaší prospěch.

S novým Storyline Central získáte vnitřní lávku kolem ligy od rozhlasového hostitele Tonyho Bruna a místních a národních novin, které vám pomohou rozhodovat o rozhodovacích rozhodnutích. S průkopnickou grafikou, která zachycuje skutečný zážitek z stadionu, pokračuje Madden NFL 2005 svou 15-letou tradicí inovací v oblasti videohry. Nový Hit-Stick: Změňte hybnost hry pomocí pravého palecku, abyste udělali obrovský hit, vynutili obrat a poslali dav do šílenství. Čas je to správné, nebo vy zapálíte za velkou hru. Nová defenzivní hra pro hráče: Nyní máte plnou kontrolu nad obranou. Upravte předběžné přiřazení pro všechny defenzivní hráče na hřišti, včetně dvojitých týmů a zápasů pro konkrétní hráče. Nová dějová centra: Dostaňte se do NFL, jako jste nikdy předtím neměli. Vaše hry jsou nyní ovlivněny příběhy, které obklopují váš tým. Uspokojte požadavky svého hvězdného širokého přijímače nebo sledujte, jak vaše chemie týmu trpí. Získejte lžíce z místních a národních novin, e-mail od asistentů trenérů a týdenní rozhlasové pořady Tonyho Bruna. Vylepšený režim franšízy: Hráči nyní reagují na vše, co se děje ve franchise. Odměňujte tvrdý hráč tím, že ho jmenujete kapitánem týmu nebo obchodujete s nešťastnými hráči. Nový progresivní systém hracích hráčů odměňuje hráče za jejich výkon v celé sezóně. Nová prezentace fanoušků: Přizpůsobte dav vašeho týmu novou funkcí Vytvoření fanoušků.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta