Burnout 3: Takedown - Xbox

5030930039196

5030930039196

Použité

Není skladem


319 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Burnout 3: Takedown - Xbox Bazar

Popis

Burnout 3: Přestávka na převlečení přepíše pravidla silnice a nyní je řízena novou mantrou: vyžaduje agresivní závod. Závodní hráči a adrenalinové fanoušci jsou vyzváni, aby se dostali za volantem a zažijí bezprecedentní rychlost a akci. Použijte své auto jako zbraň a probojujte se k přední části balíčku tím, že sundáte soupeře a způsobujete velkolepé pády. Viete na první místo nebo si dopřejte žízeň za zkroucené kovy a úchvatné pády. Žijte nebezpečně pomocí vyhrazeného režimu havárie, který vás odměňuje za vytvoření nejrozsáhlejších nahromaděných videonahrávek. S kategorií vymezujícími vizuální návyky, návykovou hru pro více hráčů a více než 100 událostí, které pokrývají 40 skladeb, je Burnout 3 zážitek zázračný a adrenalinový zážitek. Riziko a odměna: Získejte podporu tím, že budete riskovat a bojovat se svými konkurenty - prostřednictvím protichůdné dopravy, blízkých výpadků, zakrývání konců, získávání vzduchu a unášení. Zvyšte svůj zesilovač tím, že se zbavíte svých konkurentů - umístěte je do zdi, do provozu nebo je hromadíte do zadní části 18-ti cisternového polopřípravku. Režim crash: způsobuje zbytečné zničení v herním režimu, který je určen k zhroucení. Hráči jsou vyzváni, aby narazili na (a přes) rušné křižovatky, vytvářeli krveprolití a co nejvíce škody, odhalili nové odměny a více funkcí. Závodní režimy: K dispozici 9 různých závodních režimů, jako jsou: Jediný závod, Turnaj, Lap Eliminator, Burning Lap, Road Rage a další. Režimy pro více hráčů a režimy NetPlay: Závodní režimy zahrnují: Rychlostní linku v 8 závodech pro více hráčů, Battle Race, Road Rage a Party Crash, kde se účastní 2 až 16 hráčů. Vozidla: K dispozici je více než 70 vozů z 12 různých tříd. Vyberte si z evropských exotických, amerických svalů, středních sportovních sedanů, sportovních vozů, kompaktů, autobusů, návěsů a dalších. Umístění: S více než 40 různými tratěmi, které se rozprostírají na třech kontinentech, mohou hráči bojovat a odpoutat soupeře v celé řadě podmínek a prostředí, stejně jako prožívat desítky unikátních havárií. Spectacular crash technologie: Burnout 3 představuje vysoce sofistikovanou technologii havárie, která obnovuje vysokorychlostní havárie s extrémními detaily a umožňuje hráči používat své auto jako zbraň a vyřazovat soupeře, ovládající vůz i po zhroucení.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta