Tiger Woods PGA Tour 2005 - Xbox

5030930039097

5030930039097

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Tiger Woods PGA Tour 2005 - Xbox Bazar

Popis

Challenge muže, který změnil golf - Tiger Woods. Úplně nový Tiger Proofing vám umožní upravovat každý kurz, zatímco EA SPORTS ™ Game Face II vám umožní vytvořit dokonalého hráče golfu. Poté, co uděláte jméno pro sebe, odpalte se proti všemožným legendám hry. Změňte způsob, jakým se hraje golf s Tiger Woods PGA TOUR® 2005. Nový Tiger-proofing: Revoluční systém změn kurzů vám umožňuje měnit dynamiku kurzu a vytvářet nejvíce intenzivní soutěžní kurzy, které si můžete představit. Legendy Tour: Největší legendy o golfu, včetně Arnold Palmer, Jack Nicklaus a Ben Hogan na vás čekají na zelených. Staňte se legendou sami! EA SPORTS Game Face II: Nejdůležitější v oboru technologie Face Game se dostala mnohem hlouběji, s větší kontrolou a svobodou, aby vám umožnila vyjádřit své tvůrčí vize od mladistvého zázraku až po živého veterána. Nové kurzy: Celkem bylo přidáno osm nových licencovaných kurzů a dva nové kurzy fantasy pro celkem 14 kurzů. Nové licencované kurzy pro název konzoly zahrnují pouze Coeur d'Alene a Colonial Country Club. Mezi další nové licencované kurzy patří Sherwood Country Club, Fancourt Golf Club Estate a Troon North-Monument Course. Mezi oblíbené patří Pebble Beach Golf Links, St Andrews Links a TPC na Sawgrass, spolu s třemi originálními návrhy: Řecké ostrovy, Paradise Cove a Emerald Dragon. Více hráčů: Patnáct různých hráčů PGA TOUR je tvoje hra či hra, například Tiger Woods, John Daly, Vijay Singh, Charles Howell III, Notah Begay III a Jesper Parnevik. Navíc vás na linkách vyzývá čtrnáct nových fantastických postav. Přesná kyvadlová přesnost: Nové systémy pro ukládání a třískování umožňují větší kontrolu nad zelenou barvou nebo když necháte krátký přístup. Zahrajte si kariéru: Režim sezóny PGA TOUR vám umožňuje hrát s 52ti týdenním kalendářem událostí PGA TOUR po dobu až 10 sezón. Události v reálném čase: Použitím interních hodin herního hardwaru se skutečné události objeví ve vhodných časech roku. Nejlepší komentátoři golfu: David Faherty a Gary McCord poskytují hru po hře, komentáře a neúcty pozorování v každém kole.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta