Total Club Manager 2004 - Xbox

5030930036263

5030930036263

Použité

141 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Total Club Manager 2004 - Xbox Bazar

Popis

Od tvůrců FIFA (celosvětově nejprodávanějších sportovních her) vám Total Club Manager 2004 přivádí přímo do dudy svého oblíbeného fotbalového týmu. Ať už bojujete o přežití ligy nebo náročné na šampionát, TCM 2004 vám dá úplnou kontrolu.

Spravujte klub tak, jak si myslíte, že by se měl řídit. Takové manažerské povinnosti zahrnují: nákup a prodej hráčů na nejrealističtějším trhu transferů; vytváření vlastních školení; disciplinování hráčů nebo poskytnutí bonusů; zabývat se národními médii a především tím, že fanouškům udržuje radost. Total Club Manager 2004 bude realisticky zobrazovat tlaky moderní hry. Udělejte svou práci dobře a mohli byste se vidět jako budoucí národní manažer. Pokud se vám nepodaří, může být čas začít hledat jiný klub.

Klíčové vlastnosti Fotbalová fúze - jedinečná a inovativní funkce, která umožní hráči řídit svůj oblíbený klub od Total Club Manager, provést potřebné manažerské změny a poté zahrát nový a vylepšený tým ve FIFA 2004. Další ligy a hráči - Total Club Manager 2004 zahrnuje anglickou ligu Premiership a celostátní ligy, Francouzská liga 1 & 2, Bundesliga 1 & 2, španělská Primera divize 1 a divize B, stejně jako mnoho dalších. V současné době existuje více než 30 000 hráčů FIFPro a více než 25 000 mladých a vytvořených hráčů. AI / Tactics - AI bude nejpokročilejší a nejkompletnější v rámci manažerského žánru. Pokrok v hráči i družstvu AI bude odrážet taktické vlastnosti, které lze ovládat v přední části TCM. To zahrnuje přizpůsobené formace, objednávky jednotlivých hráčů, předávání stylů a pasáží. Realismus je všechno - Total Club Manager 2004 prosadí realismus, aby se ujistil, že je to nejmocnější a autentická hra pro správu na trhu. Nové a vylepšené funkce zahrnují realistický přenosový trh, který simuluje realitní přenosy založené na reputaci hráče, přenosových oknech a současných tržních hodnotách. Mezi další realistické rysy patří záložní jednotky a jejich zápasy založené na rezervních ligových strukturách; více realistických atributů hráčů a autentických sad, hřebenů a zpěvů velkých týmů. Verze PS2 a Xbox - Total Club Manager 2004 debutuje na konzoli s řadou jedinečných funkcí. Verze konzoly bude zahrnovat režim Freeplay, kde hráč může rozvíjet svůj klub na svůj plný potenciál, který pak může být hrát v hlavě s hlavou s přáteli nebo vytvořit nové turnaje, aniž by musel projít týdenním seznamem manažerských povinností . Mise hráčů - Během sezóny budou představeny mise, které přidávají nové a vzrušující výzvy ke své kariéře. Takové mise zahrnují pokusy o záchranu klubu z pozdějšího výběru nebo pokus o převzetí týmu z průměrné středního stupně k propagaci v posledních deseti hrách sezóny.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta