Total Club Manager 2004 - Xbox

5030930036263

5030930036263

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Total Club Manager 2004 - Xbox Bazar

Popis

Od tvůrců FIFA (celosvětově nejprodávanějších sportovních her) vám Total Club Manager 2004 přivádí přímo do dudy svého oblíbeného fotbalového týmu. Ať už bojujete o přežití ligy nebo náročné na šampionát, TCM 2004 vám dá úplnou kontrolu.

Spravujte klub tak, jak si myslíte, že by se měl řídit. Takové manažerské povinnosti zahrnují: nákup a prodej hráčů na nejrealističtějším trhu transferů; vytváření vlastních školení; disciplinování hráčů nebo poskytnutí bonusů; zabývat se národními médii a především tím, že fanouškům udržuje radost. Total Club Manager 2004 bude realisticky zobrazovat tlaky moderní hry. Udělejte svou práci dobře a mohli byste se vidět jako budoucí národní manažer. Pokud se vám nepodaří, může být čas začít hledat jiný klub.

Klíčové vlastnosti Fotbalová fúze - jedinečná a inovativní funkce, která umožní hráči řídit svůj oblíbený klub od Total Club Manager, provést potřebné manažerské změny a poté zahrát nový a vylepšený tým ve FIFA 2004. Další ligy a hráči - Total Club Manager 2004 zahrnuje anglickou ligu Premiership a celostátní ligy, Francouzská liga 1 & 2, Bundesliga 1 & 2, španělská Primera divize 1 a divize B, stejně jako mnoho dalších. V současné době existuje více než 30 000 hráčů FIFPro a více než 25 000 mladých a vytvořených hráčů. AI / Tactics - AI bude nejpokročilejší a nejkompletnější v rámci manažerského žánru. Pokrok v hráči i družstvu AI bude odrážet taktické vlastnosti, které lze ovládat v přední části TCM. To zahrnuje přizpůsobené formace, objednávky jednotlivých hráčů, předávání stylů a pasáží. Realismus je všechno - Total Club Manager 2004 prosadí realismus, aby se ujistil, že je to nejmocnější a autentická hra pro správu na trhu. Nové a vylepšené funkce zahrnují realistický přenosový trh, který simuluje realitní přenosy založené na reputaci hráče, přenosových oknech a současných tržních hodnotách. Mezi další realistické rysy patří záložní jednotky a jejich zápasy založené na rezervních ligových strukturách; více realistických atributů hráčů a autentických sad, hřebenů a zpěvů velkých týmů. Verze PS2 a Xbox - Total Club Manager 2004 debutuje na konzoli s řadou jedinečných funkcí. Verze konzoly bude zahrnovat režim Freeplay, kde hráč může rozvíjet svůj klub na svůj plný potenciál, který pak může být hrát v hlavě s hlavou s přáteli nebo vytvořit nové turnaje, aniž by musel projít týdenním seznamem manažerských povinností . Mise hráčů - Během sezóny budou představeny mise, které přidávají nové a vzrušující výzvy ke své kariéře. Takové mise zahrnují pokusy o záchranu klubu z pozdějšího výběru nebo pokus o převzetí týmu z průměrné středního stupně k propagaci v posledních deseti hrách sezóny.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta