Need For Speed Underground - Xbox

5030930036195

Použité

Není skladem


289 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Need For Speed Underground - Xbox Bazar

Popis

Vstupte do světa městských pouličních závodů a vysoce výkonných tunerů s nejnovějšími tituly v hitové řadě Need for Speed: Need for Speed ​​Underground. Vezměte si dnešní nejoblíbenější tunerové vozy od Mitsubishi Motors, Subaru, ToyotaTM a mnoho dalších, stavěte nejvyšší uliční stroj tím, že vyděláte hotovost, aby jste zaplatili za sadu vlastních karoserií a řadu licencovaných modů výkonu vozu. Jenomže vytvoření vlastní uliční závodní techniky vás nedostane na vrchol; to vyžaduje určité množství postojů a ostré řidičské dovednosti, které soutěží v náročném světě městských závodů.

Řada různorodých akcí, které jsou nastaveny v náročných, nočních prostředích, tvoří srdce pouliční soutěže. Hráči se stávají úplnými pouličními jezdci tím, že zdokonalují dovednosti v každé akci tím, že se pokoušejí o perfektní posun v tažení závodů a tím, že svou ulici uvěří na trati a projíždějí po ulicích města ve všech hodinách noci.

Prokázat, že patříte do elitních kruhů závodů na ulicích, pracujete na podzemních žebříčcích a získáte to nejlepší z nejlepších v každé disciplíně.

Klíčové vlastnosti

Dvacet plně přizpůsobitelných licencovaných vozů je součástí hry od společností Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota a mnoho dalších.

V hře se objeví několik unikátních závodních akcí: Drag Racing: Vybuchnou linku s dalšími třemi závodníky, na pokraji kontroly, když závodíte na cílové čáře.
Street Racing: Ohřejte chladné městské ulice s některými oktanovými vysokorychlostními závody, najděte nejrychlejší tratě přes celou řadu závodů na otevřených městech.

Stovky způsobů, jak přizpůsobit vaši jízdu. Vyberte si z hlavních výrobců náhradních dílů včetně AEM Inc., Audiobahn, Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sport, Eibach, Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS, Holley, InjenTM, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express Inc. , PIAA, Skunk2 Racing, Sparco, StreetGlow a Turbonetics Inc.

Potřeba rychlého grafiky Speed ​​Underground ponoří hráče do světa po pouhých pouličních závodech. Rozmanité městské noční prostředí jsou modelovány podle řady vysoce detailních reálných městských krajin. V hře byl vytvořen nový pocit rychlosti vítězným týmem Need For Speed ​​a oceněným odborníkem na vizuální efekty OSCAR®.

Více než 100 unikátních událostí dává závodníkům příležitost vydělat si hotovost, koupit si více upgradů a odemknout auta a stopy, a zároveň zvýšit jejich reputaci na ulici.

Rozmanitá sbírka vysoce oktanové hudby udržuje hru v pohybu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta