Medal of Honor - Rising Sun - Xbox

5030930035518

5030930035518

Použité

224 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Medal of Honor - Rising Sun - Xbox Bazar

Popis

Vyzbrojte svůj výstroj, mířte do Pacifiku a bojujte proti japonskému imperialismu v Medal of Honor Rising Sun. V této splátce nejprodávanější série Medal of Honor musí námořní desátník Joseph Griffin vydržet některé z nejsilnějších bojů, které bojovaly během druhé světové války; klíčovým úkolům od přežití ničivého útoku na Pearl Harbor, ničení mostu přes řeku Kwai, polnoční nálet na Guadalcanal a triumfování v závěrečném souboji s plukovníkem Šimou.

Hráči přebírají pět víceúčelových misí, které pokrývají deset masivních otevřených úrovní prostředí, z nichž každý doplňuje až jeden kompletní příběh. Zkušenost začíná útokem na Pearl Harbor v roce 1941 na palubě USS California, kde hráči budou bojovat proti japonským útokům a budou svědky zničení americké flotily. Hráči cestují do Guadalcanalu, aby zničili opevněné japonské zbraně a vedli útok na Hendersonovo pole.

Hráči musí používat tajnost, když cestují do Singapuru, aby vyhledali informace týkající se ukradené cache japonského zlata a útěku na ukradeném člunu. Seznamte se s britskými a legendárními létajícími tygry v Barmě a objevte tajemství zlata Yamashity a poté zničte most přes řeku Kwai.

Vyberte si jeden hráč nebo nový kooperační režim pro dva hráče, abyste zažili život v Maroku v Pacifiku během nejtěžších let války. Hráči si také mohou vybrat čtyřmístný split-screen deathmatch a týmové módy pro akční hru head-to-head.

Po interakci s členy družstva se rozšiřuje příběh o pověření, protože hráč postupuje po hře. Každý člen týmu bude mít příběh oblouku, který bude odhalen, jak hra pokračuje. Griffinovi přátelé a nepřátelé ožívají s mnohem lepší interakcí animace AI a AI v každém prostředí. Znaky, přítelkyně i nepřátelé budou využívat okolí kolem sebe pro ochranu a pokrytí při útoku.

Klíčové vlastnosti 10 masivních úrovní hratelnosti se šíří po 5 hlavních misích, které lze hrát v režimech Co-op pro jednoho hráče nebo dvou hráčů, založené na skutečných událostech, ke kterým došlo během druhé světové války. Otevřená hratelnost založená na prostředích umožňuje hráčům, aby převzali více cest a přístupů k porážce nepřítele. 10 úrovní pro více hráčů až pro 4 hráče v režimech deathmatch a team a 2 hráči v kooperačním režimu. Realistické vykreslování prostředí, včetně listů, vody a vlivů počasí. Více než 20 autentických zbraní druhé světové války. Útočíte na nepřátelské jednotky sám a jako součást vojenské jednotky. Zvukové efekty oceněným týmem ocenění Medal of Honor. Autentické WWII se cítí s asistentem vojenského technického poradce Capt. Dale Dye.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta