Medal of Honor - Rising Sun - Xbox

5030930035518

5030930035518

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Medal of Honor - Rising Sun - Xbox Bazar

Popis

Vyzbrojte svůj výstroj, mířte do Pacifiku a bojujte proti japonskému imperialismu v Medal of Honor Rising Sun. V této splátce nejprodávanější série Medal of Honor musí námořní desátník Joseph Griffin vydržet některé z nejsilnějších bojů, které bojovaly během druhé světové války; klíčovým úkolům od přežití ničivého útoku na Pearl Harbor, ničení mostu přes řeku Kwai, polnoční nálet na Guadalcanal a triumfování v závěrečném souboji s plukovníkem Šimou.

Hráči přebírají pět víceúčelových misí, které pokrývají deset masivních otevřených úrovní prostředí, z nichž každý doplňuje až jeden kompletní příběh. Zkušenost začíná útokem na Pearl Harbor v roce 1941 na palubě USS California, kde hráči budou bojovat proti japonským útokům a budou svědky zničení americké flotily. Hráči cestují do Guadalcanalu, aby zničili opevněné japonské zbraně a vedli útok na Hendersonovo pole.

Hráči musí používat tajnost, když cestují do Singapuru, aby vyhledali informace týkající se ukradené cache japonského zlata a útěku na ukradeném člunu. Seznamte se s britskými a legendárními létajícími tygry v Barmě a objevte tajemství zlata Yamashity a poté zničte most přes řeku Kwai.

Vyberte si jeden hráč nebo nový kooperační režim pro dva hráče, abyste zažili život v Maroku v Pacifiku během nejtěžších let války. Hráči si také mohou vybrat čtyřmístný split-screen deathmatch a týmové módy pro akční hru head-to-head.

Po interakci s členy družstva se rozšiřuje příběh o pověření, protože hráč postupuje po hře. Každý člen týmu bude mít příběh oblouku, který bude odhalen, jak hra pokračuje. Griffinovi přátelé a nepřátelé ožívají s mnohem lepší interakcí animace AI a AI v každém prostředí. Znaky, přítelkyně i nepřátelé budou využívat okolí kolem sebe pro ochranu a pokrytí při útoku.

Klíčové vlastnosti 10 masivních úrovní hratelnosti se šíří po 5 hlavních misích, které lze hrát v režimech Co-op pro jednoho hráče nebo dvou hráčů, založené na skutečných událostech, ke kterým došlo během druhé světové války. Otevřená hratelnost založená na prostředích umožňuje hráčům, aby převzali více cest a přístupů k porážce nepřítele. 10 úrovní pro více hráčů až pro 4 hráče v režimech deathmatch a team a 2 hráči v kooperačním režimu. Realistické vykreslování prostředí, včetně listů, vody a vlivů počasí. Více než 20 autentických zbraní druhé světové války. Útočíte na nepřátelské jednotky sám a jako součást vojenské jednotky. Zvukové efekty oceněným týmem ocenění Medal of Honor. Autentické WWII se cítí s asistentem vojenského technického poradce Capt. Dale Dye.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta