007, Everything Or Nothing - Xbox

5030930035433

5030930035433

Použité

Není skladem


274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


007, Everything Or Nothing - Xbox Bazar

Popis

Co by dělal James Bond? To je otázka, na kterou budou hráči odpovídat v každém dramatickém okamžiku Jamese Bonda 007: Vše nebo Nic, protože se ve svém pátém interaktivním dobrodružství pod značkou EA GAMES vrací v největším tajemném agentovi světa. Za prvé, budete myslet jako Bond, pomocí špionáže, taktických dovedností a gadgetů od Q-Lab analyzovat vaši situaci. Pak se budete chovat jako Bond, pomocí jeho stylových fyzických dovedností, chytrého podráždění a odvážné osobnosti, aby opět zachránili svět. Konečně uvidíte každý Bond moment z perspektivy třetí osoby, která ukazuje, že hollywoodská hrátka hraje filmové akční dobrodružství v reálném čase, které může pocházet pouze ze světa Jamese Bonda.

Vrací se jako James Bond je Pierce Brosnan, který půjčuje jeho charakteru a hlasu k charakteru. Zbytek obsazení bude zahrnovat nové dívky Bond, stejně jako staré a nové darebáky Bond. Původní scénář přinese hráčům vzrušující lokality na čtyřech kontinentech, včetně údolí králů v Egyptě a francouzské čtvrti v New Orleansu.

Aby hráli výzvu myslet a chovat se jako Bond, budou hráči dělat volby od přímého střetu k jemnému směru při interakci s nepřáteli. Když přijde čas na boj, Bond se může zapojit do bojů proti sobě, pomocí objektů z herního prostředí jako zbraní a také pomocí zbraní a gadgetů. Rozlišující hráči však mohou najít množství různých možností, od maskování až po odvrácení stráží od používání krytu - a pomocí těchto taktik Bondových stylů, které překonávají špatné kluky, odmění hráče za speciální vylepšení včetně nástrojů Q-Lab.

Dalšími novými funkcemi jsou kooperační mise s dvěma hráči a režimy arény pro více hráčů se čtyřmi hráči, které jsou nastaveny v pohledech třetích osob a obsahují více hratelných postav.

Klíčové vlastnosti Nová perspektiva třetí osoby, která představuje Pierce Brosnan jako James Bond. Několik způsobů, jak splnit úkoly, přičemž hráčské odměny za splnění cílů ve stylu Bondů pomocí převleku dočasně přebírají totožnost poraženého nepřítele, špatného směru a jiné špionážní taktiky spíše než hrubou silou. Nově nad vrcholem bojů proti rukám, které zahrnují použití předmětů z oblasti životního prostředí, jako jsou lahve, židle, nástroje, desky atd. Původní příběh jednoho hráče, který ponoří hráče do světa Jamese Bonda s klasickými darebáky, exotickými místy, krásné dívky, rychlé automobily a high-tech gadgetry. Mise, které pokrývají exotické lokality na čtyřech kontinentech, včetně francouzské čtvrti New Orleans, horské pevnosti v Peru, tajného zařízení v Egyptě a Červeného náměstí v Moskvě. Bezproblémové přechody z průzkumu pěšky na pilotní interaktivní vozidla včetně aut, motocyklů, vrtulníků a tanků. Více než 20 zbraní a pomůcek, včetně schopnosti zvednout nebo zchýlit libovolnou zeď. Nové režimy pro třetí osoby pro více hráčů, včetně kooperačních misí dvou hráčů a bojů ve stylu arény s až čtyřmi hráči.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta