Lord of the Rings - Return of the King - Xbox

5030930035112

Použité

Není skladem


319 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Lord of the Rings - Return of the King - Xbox Bazar

Popis

Jeden prsten, aby je všechny přinesl a ve tmě je svázal ... Na základě filmové adaptace JRR Tolkienovy klasické fantasy románu The Line of Cinemas, Pán prstenů, Video hry The Return of the King opět položí osud Middle - v rukou hráče. V závěrečné splátce filmové trilogie, musí hráči zničit Jediný prsten tím, že ho odhodili do praskliny Doom, uvolněním Middle-země ze spojů Temného lorda Saurona.

EA je druhá "Pán prstenů" akční dobrodružná hra, Pán prstenů, Návrat krále, dovolí hráči cestovat přes mnoho hratelných cest, převzít kontrolu nad hrdinami filmové trilogie. Bránit stěny Minas Tirith jako Gandalf, zvednout Armádu mrtvých jako Aragorn, Legolas nebo Gimli, a s Frodem a Samem doručit prsten do ohnivých hlubin Mount Doom.

Na základě prostředí z filmu obsahuje Hra třetího člověka Return of the King prvky zahrnující působivé akční a dobrodružné prvky v bohaté, interaktivní úrovni. Nový režim spolupráce pro více hráčů umožňuje hráči vytvářet své vlastní Společenstvo, než se vydali na cestu přes Středozem.

Klíčové vlastnosti Osm hratelných a tajných postav včetně Gandalfa, Aragorna, Legolase, Gimliho, Samu a Froda s exkluzivním hlasem poskytovaným samotnými herci z filmů. Úplně nový režim co-op pro více hráčů umožní hráči spolupracovat s společníkem. Více než dvanáct interaktivních prostředí je autenticky reprodukováno z filmů. Prozkoumejte Cesta mrtvých, bránit Minas Tirith a bojovat Sauronovy síly na Pelennor Fields před finální konfrontace u Černé brány a Crack of Doom. Akční / dobrodružná hratelnost třetí osoby zahrnuje více cest pro každého člena Společenstva. Více než jen pozadí akce, herní prostředí jsou interaktivní, dovolit hráči začlenit různá prostředí do svých strategií jak pro melee, tak pro boj s různými druhy. Postavy budou mít schopnost skákat a houpat se z lan, požárních katapulty, kick balvanů apod. Vylepšená kontrola pomocí správné analogové karty umožňuje hráči provádět s multi-directional útoky a kombinacemi s lehkostí, když bojují se silami zla. Bojujte s brutálními šéfovými příšerami, včetně Sheloba, krále čarodějnice, a konečným soubojem s Temným lordem Sauronem. Bezproblémové přechody mezi filmy a exkluzivní filmové záběry z filmu The Return of the King. Ponorné hudební skóre složené z vítěze Oscara Howarda Shorea.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta