Harry Potter - Quidditch World Cup - Xbox

5030930034429

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Harry Potter - Quidditch World Cup - Xbox Bazar

Popis

Vezměte se do vzduchu v první hře, která umožňuje hráči plně se vyzkoušet magickou rychlostí, silou a konkurencí Quidditch, oblíbeného sportu čarodějnic a kouzelníků, v hře Harry Potter: Quidditch World Cup. Hráči poprvé zažijí plnou složitost a vzrušující výzvu Quidditch, která zahrnuje dva týmy sedmi hráčů, kteří letí na koštěti a hrají čtyři míče současně. Hráči budou řídit každou pozici v jejich týmu, včetně tří Chaserů, kteří se pokoušejí o skóre s Quaffle, dvěma Beaters, kteří kontrolují nebezpečné Bludgers, Keeper, který chrání branku, a Seeker, který honí nepolapitelnou zlatou nitku, která musí být u konce zápas.

Počínaje některým ze čtyř týmů Hogwarts House - včetně nebelvírských hráčů Harryho Pottera - se naučíte základy Quidditchu s pěti originálními výzvami a soutěží House Hogwarts Cup. Po dokončení mohou hráči vstoupit do mezinárodního turnaje Světového poháru a vybírat si z řady mezinárodních týmů včetně USA, Bulharska s Victorem Krumem, náročnými nordicky, Anglií, Japonskem, Německem, Francií a Austrálií. Každý národní tým sportuje vlastní výstroj Quidditch, má jedinečné prostředí na stadionu a různé síly, které dávají hloubku a strategii, zvláště když dva hráči čelí první soutěži pro více hráčů Harry Potter.

Turnaj Světového poháru Quidditch prochází jedinečným žebříkovým systémem, kde hráči musí porazit tým, který je nad nimi umístěn, různým počtem bodů, což je volba, kdy jít po Zlatém Snitku taktickým - zachytit to dříve, než shromáždí dostatek bodů nahoru po žebříku a vyhrajete zápas, ale ztratíte šanci na postup.

Klíčové vlastnosti První a jediný způsob, jak zažít kompletní zápasy Quidditch. Vyjděte na palubu létající koště a zajíždějte do vzrušující konkurence vysoko nad roztečí Quidditch. Hrajte jako některý ze čtyř Bradavicových domů a četné postavy z knih, včetně Harryho Pottera (jako Seeker na Chrabromilský tým), zběsilého Draca Malfoye ze Slizolinu a mezinárodních hvězd Quidditch jako bulharský Victor Krum. Zahrajte si všechny pozice Quidditchu a proveďte všechny pohyby s vysokým počtem letu: ovládat tři chasery, aby získali deset bodových gólů s Quaffle, dvěma kluby ovládanými Beaters, kteří ovládají dvě nebezpečné Bludgers, Strážce, aby střežili tři brankové kroužky, a Seeker, aby zajistil Zlatý Snitch, aby ukončil zápas a získal 150 bodů. Soutěžte o světové poháry Quidditch s profesionálními týmy Quidditch a stadiony včetně USA, Bulharska, Anglie, Severského týmu, Japonska, Německa, Francie a Austrálie. První zkušenost pro více hráčů Harry Potter - dva hráči mohou hrát hlava na hlavě na PC a všech konzolách. Sbírejte karty Quidditch získané z dokončených úkolů, provedených kroků a her. Tito zase odemknout speciální pohyby, které všem pomáhají hráči dosáhnout konečné čest vyhraje Quidditch World Cup. Úžasné 3D prostředí a speciální efekty.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta