Harry Potter - Quidditch World Cup - Xbox

5030930034429

5030930034429

Použité

10 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

260 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Harry Potter - Quidditch World Cup - Xbox Bazar

Popis

Vezměte se do vzduchu v první hře, která umožňuje hráči plně se vyzkoušet magickou rychlostí, silou a konkurencí Quidditch, oblíbeného sportu čarodějnic a kouzelníků, v hře Harry Potter: Quidditch World Cup. Hráči poprvé zažijí plnou složitost a vzrušující výzvu Quidditch, která zahrnuje dva týmy sedmi hráčů, kteří letí na koštěti a hrají čtyři míče současně. Hráči budou řídit každou pozici v jejich týmu, včetně tří Chaserů, kteří se pokoušejí o skóre s Quaffle, dvěma Beaters, kteří kontrolují nebezpečné Bludgers, Keeper, který chrání branku, a Seeker, který honí nepolapitelnou zlatou nitku, která musí být u konce zápas.

Počínaje některým ze čtyř týmů Hogwarts House - včetně nebelvírských hráčů Harryho Pottera - se naučíte základy Quidditchu s pěti originálními výzvami a soutěží House Hogwarts Cup. Po dokončení mohou hráči vstoupit do mezinárodního turnaje Světového poháru a vybírat si z řady mezinárodních týmů včetně USA, Bulharska s Victorem Krumem, náročnými nordicky, Anglií, Japonskem, Německem, Francií a Austrálií. Každý národní tým sportuje vlastní výstroj Quidditch, má jedinečné prostředí na stadionu a různé síly, které dávají hloubku a strategii, zvláště když dva hráči čelí první soutěži pro více hráčů Harry Potter.

Turnaj Světového poháru Quidditch prochází jedinečným žebříkovým systémem, kde hráči musí porazit tým, který je nad nimi umístěn, různým počtem bodů, což je volba, kdy jít po Zlatém Snitku taktickým - zachytit to dříve, než shromáždí dostatek bodů nahoru po žebříku a vyhrajete zápas, ale ztratíte šanci na postup.

Klíčové vlastnosti První a jediný způsob, jak zažít kompletní zápasy Quidditch. Vyjděte na palubu létající koště a zajíždějte do vzrušující konkurence vysoko nad roztečí Quidditch. Hrajte jako některý ze čtyř Bradavicových domů a četné postavy z knih, včetně Harryho Pottera (jako Seeker na Chrabromilský tým), zběsilého Draca Malfoye ze Slizolinu a mezinárodních hvězd Quidditch jako bulharský Victor Krum. Zahrajte si všechny pozice Quidditchu a proveďte všechny pohyby s vysokým počtem letu: ovládat tři chasery, aby získali deset bodových gólů s Quaffle, dvěma kluby ovládanými Beaters, kteří ovládají dvě nebezpečné Bludgers, Strážce, aby střežili tři brankové kroužky, a Seeker, aby zajistil Zlatý Snitch, aby ukončil zápas a získal 150 bodů. Soutěžte o světové poháry Quidditch s profesionálními týmy Quidditch a stadiony včetně USA, Bulharska, Anglie, Severského týmu, Japonska, Německa, Francie a Austrálie. První zkušenost pro více hráčů Harry Potter - dva hráči mohou hrát hlava na hlavě na PC a všech konzolách. Sbírejte karty Quidditch získané z dokončených úkolů, provedených kroků a her. Tito zase odemknout speciální pohyby, které všem pomáhají hráči dosáhnout konečné čest vyhraje Quidditch World Cup. Úžasné 3D prostředí a speciální efekty.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta