Medal Of Honor Frontline - Xbox

5030930031817

5030930031817

Použité

169 Položek skladem

14 dnů

204 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Medal Of Honor Frontline - Xbox Bazar

Popis

V Medal of Honor: Frontline se vydáte za nepřátelské linie jako poručík Jimmy Patterson, abyste se zúčastnili řady náročných misí, které jsou životně důležité pro vítězství spojenectví nad Třetí říší.

Vaše povinnosti jsou v rozmezí od útoku na pláž Omaha jako člena hrdinského útoku na D-Day k odcizení letícího křídla HO-IX, experimentálního nacistického stíhacího stíhače tak silného, ​​že by mohl obrátit příliv druhé světové války.

Po cestě bojujte o kontrolu nad Nijmegenským mostem (strategickým třecím momentem v spojeneckém pohonu do srdce nacistického Německa), sledujte svého nacistického bratra na palubě a na vrcholu obrneného vlaku a bojujte za svobodu nad fašismem.

Tým medailí Honor pokračuje v poskytování nejužitečnějších zkušeností WW2 na jakékoliv herní platformě. Vydejte se na 20 úrovní hratelnosti: Rozšiřte se přes 6 hlavních misí, vše založené na skutečných událostech druhé světové války a vše doplněné o jeden úplný a nepřerušovaný příběh. Vychutnejte si širokou škálu postav: včetně německých, britských a amerických jednotek, stejně jako holandských civilistů. Weild 20 autentických zbraní druhé světové války: Včetně Colt .45, Springfield Sniper Rifle, Panzerschreck raketomet, MG42 namontovaný kulomet a oblíbený fanoušek, The Robot Automatic Rifle. Setkáte se s řadou nepřátelských vozidel: Včetně nádrží Panzer a Tiger, nákladních automobilů, motocyklů s sidecary a obrněných vozidel skautských železnic. Zažijte řadu vozidel: Včetně přehrávače poháněného, ​​motorizovaného železničního vozu, vlaku a vozu s aminy. Užijte si úžasný AI: Pro nepřítele a Ally. Setkávat se s intenzivními scénáři, které nejsou založeny na boji: Jako skrytá, bezzbrojená infiltrace důstojnické hospody, která se skrývá s gestapem, aby se dostala do kontaktu s operantem nizozemského odporu. Poslechněte si více než 70 minut původní orchestrální hudby: uznávaným skladatelem Medal of Honor Michael Giacchino.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta