NBA Live 2003 - Xbox

5030930031398

5030930031398

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


NBA Live 2003 - Xbox Bazar

Popis

NBA Live 2003 přichází na konzolu Xbox na trůně proslulých legií basketbalových fanoušků po celém světě. Pravděpodobně největší basketbalová série videohry, která byla kdy vytvořena, Live 2003 znovu přináší televiznímu seriálu licencovaný festival frenetické BB akce. Od samého začátku budou hráči zachyceni pohybem nezapomenout všichni fanoušci CG, kteří mají nejjemnější postavení. Pohyb hráčů (který vždy vypadá vtipně kvůli jejich výšce) je realistická prezentace atletického člověka, který je ještě viděn ve hře. Jak jsme mohli očekávat od vydání EA Sports, celá hra je plně licencována NBA, což má za následek skutečné stadium, týmy, hráče a dokonce i trenéry. Dále je veškerá akce plynulě komentována Marv Albert, vlastním americkým Des Lynamem. Kromě toho nemá basketbal, ne fotbal. Získáte ten nápad. Klíčový bod, který EA tlačí s NBA Live 2003, je masivní vylepšení, které dosáhla jádrovému motoru umělé inteligence, který je základem hry pro jednoho hráče. Existuje okamžitý smysl, že série konečně učinila pryč s robotickým, předvídatelným počítačovým charakterem minulosti, místo toho byla nahrazena vyrovnanou realistickou basketbalovou hrou. Existuje skutečný pocit, že hrajete proti jiné osobě v NBA Live 2003. Počítač bude inteligentně zablokovat váš výstřel a potrestá vás bleskovými přestávkami, pokud váš přestupek selže nebo je nedbalý. Dále hráči dostali atributy, které zrcadlí své protějšky v reálném životě, spolu s procházejícími styly a podpisovými pohyby a výstřely. Tón doplňků byl stisknut, aby uklidnil statistiku obsedovanou basketbalovou fetišistu. Hráči mířící v utkání, hrací čas, průměrný počet je počítán v reálném čase a hráč je přístupný v kterémkoliv okamžiku. Dále mohou hráči vyměnit sestavu svého družstva, aby "znovu prožili slavnostní dny nějakého konkrétního týmu". Pěkný dotek. A je tu zatížení Ready 2 Rumble inspirovaných odblokovatelných postav včetně Busta Rhymes! Opravdové hraní basketbalového štěstí, přístupné jak novým hráčům, tak zkušeným odborníkům NBA.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta