Freedom Fighters - Xbox

5030930031336

Použité

1 Položka u dodavatele

Varování: poslední kusy na skladě!

274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Freedom Fighters - Xbox Bazar

Popis

Ve světě, v němž Sovětský svaz získal studenou válku, se na ulicích Ameriky začíná rozvíjet silný konflikt. Rudé armádní vojáky se nalézají přes hranice Mexika a Kanady krátce poté, co jaderná raketa je rozpoutána ve Washingtonu DC Chaos se vydává, když lámání zpráv informuje Američany, že jejich prezident byl zabit a Rusové napadli zemi. Hráči převezmou roli mírně rozvinutých dělníků, kteří se vyvíjejí do charismatického a neohroženého bojovníka za svobodu, posedlý tím, že našel a osvobodil svého bratra, který byl sovětskými zajat spolu s jinými Newyorčany rukojmím.

Hra vyskočí na vysokou rychlost, když hráč rekrutuje a vede armádu městských partyzánů, aby převzali sovětskou hrozbu v ulicích New Yorku. Svoboda: Bitva o ostrov Liberty poskytuje dvě vrstvy hry: 1) strategický turn-based mód, který se soustřeďuje na základní operace v podzemním kanalizačním systému a 2) akční režim, který se rozvíjí v ulicích, kde jsou vyhrocené nebo ztracené bitvy zdroje jsou zachyceny.

Hráč a jeho spolubojovníci bojují s různými typy jednorázových a obouručních zbraní, stejně jako s manévry neozbrojených bojových bojových umění v jejich snaze o svobodu.

Vzhledem k tomu, že války nejsou vyhrávané samy, klíčová součást hry závisí na schopnosti hráče získat nábor a vést své kolegy Newyorčany v boji proti červené hrozbě. Jednoduchý příkazový systém umožňuje hráči dát příkazy své skupině městských partyzánů k provádění kritických misí. Tam jsou vysoké odměny a sankce za výhry a ztráty v Liberty: Bitva o ostrově Liberty. Charisma-based Recruiting System uděluje body za záchranu bojovníků za svobodu nebo zachycení životně důležitých instalací, což umožňuje hráči získat více mužů. Charisma klesá, protože muži jsou v bitvě ztraceni, což má za následek menší kontrolu nad pohybem odporu.

Klíčové vlastnosti Vývoj charakteru, který přeměňuje hlavní postavu z průměrného civilního na nejsilnějšího stíhače svobody na světě. Otočný strategický prvek umožňuje hráčům vybrat si vlastní poslání, z nichž každá má množství strategií a různých výsledků. Intenzivní scénáře zaměřené na městské partyzánské válečné konflikty, od malých sabotážních misí po velké bitvy, kde hráč musí dobýt nepřátelské instalace. Charisma-based Recruiting System poskytuje hráčům body pro záchranu vězňů nebo zachycení klíčových instalací. Body jsou také odebrány, pokud jsou bojovníci za svobodu posláni do bitvy a zabiti. Rozmanitost zbraní včetně kulometů, granátů poháněných raketou a Molotovských koktejlů. Prostředí se budou vyvíjet s časem. Vylepšená technologie vykreslování pomocí motoru Io Interactive "Glacier", který zapůjčuje úžasné 3D speciální efekty, jako je osvětlení v reálném čase, déšť, sníh, kouř a výbuchy. Bohaté zvuky v prostředí, jako je křik v bitvě, odštěpování příkazů a hudby, které nastavují tempo a náladu hry.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta