Harry Potter & The Chamber Of Secrets - Xbox

5030930031213

Použité

Není skladem


546 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Harry Potter & The Chamber Of Secrets - Xbox Bazar

Popis

Vezměte kolo létajícího auta a nezapomeňte na druhý termín na Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry v Harry Potterovi a Komoře tajemství! Na základě druhé knihy JK Rowlingové v celosvětově nejprodávanějším seriálu se hráči potýkají s kouzelným množstvím nových výzev a tajemství jako slavný "Boy Who Lived".

Ignorování Dobbyho hrobem domácího elfa, který varuje, že katastrofa udeří, když se vrátí do Bradavic, Harry se pustil do svého druhého roku, aby našel Dobbyho předpovědi pravdivé! Harry se brzy ocitne zapletený do tmavého spiknutí proti svým spolužákům "Mudblood", protože studenti se stále ztroskotávají! Mohl by to být Draco Malfoy vinu, nebo je to něco ještě zlomyslnějšího v práci? S pomocí vracejících se přátel Hermiony, Ron, Hagrid a Hedwigu hráči navštěvují nové kurzy, aby se naučili kouzla z druhého roku, které jim pomohou při hledání skutečné identity "dědice zmijozelu".

Svobodně prozkoumejte okouzlující prostředí založené na Bradavicích a jeho důvodů s větší kontrolou a interakcí. Setkáte se s napínavými okamžiky z knihy, jako je Whomping Willow, Dueling Club a konfrontace v tajné komoře! Zúčastněte se 2. ročníků a seznamte se s pokročilými kouzly s přímým ovládáním kouzla pomocí pohybu "Flick and Swish" na konzoli nové generace. Vyrovnejte se s fantastickými tvory, jako je Aragog pavouk a strašný basilisk. Zapojte se do druhé sezóny Quidditchu, ale s rouhavým Bludgerem na volné noze! Spolupracujte se starými přáteli jako Hermionou a Ronem a novými tvářemi, jako je Moaning Myrtle a pompézní profesor Lockhart. Odhalte speciální předměty a tajné oblasti včetně deníku Tom Riddle a zlověstné tajemné komnaty. Cestování do okouzlujících míst pro exotické výlety: pomozte Weasleyho "de-gnome" Burrow, přejděte na Diagonskou uličku pro 2 roky Bradavské zásoby a jděte dále než kdy jindy do Zakázaného lesa. Věrné zastoupení magického světa vytvořeného v nejprodávanějším románu JK Rowlinga.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta