007 Agent Under Fire - Xbox

5030930030810

Použité

Není skladem


274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


007 Agent Under Fire - Xbox Bazar

Popis

James Bond 007: Agent Under Fire přináší jedinečnou a úplnou herní zážitek, který přivádí hráče do světa tajného agenta 007.

Hra obsahuje zcela nový a originální děj jediného hráče, který zůstává věrný filmovému odkazu Bond. Agent Under Fire, akční titul první osoby, přináší směs misí / úrovní plných zuřivých akcí a tajemství, stejně jako whirlwind driving, který je doplněn o state-of-the-art gadgets a sofistikované špionážní plavidlo, které fanoušci Bond očekávají.

Jak Bond, musí hráči porazit špatného zločineckého vůdce Malprave, vedoucího rostoucí teroristické organizace, která se sklonila k vládnutí světu svou klonovou technologií a armádou klonů. Pomáhat Bondovi po cestě bude nádherná Zoe Nightshade a obsazení známých postav. Každá z více než 10 exotických lokalit po celém světě bude obsahovat velkorysou nabídku náročných misí a cílů.

Hráč se může rozhodnout, že si prohraje každou úroveň pomocí hi-tech zbraní, tiše se spoléhá na spycraft triky a gadgets, aby dosáhl cílů nebo se trochu oba. Hnací úrovně nabízejí řadu exotických vozů inspirovaných 007 a bojem z filmů. Pouze díky chytrému využití zbraní a pomůcek Q-lab spolu s Bondovým stylem, bude hráč schopen porazit Malpraveho pomocníky ... a dostat dívku.

Klíčové vlastnosti

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta