Fifa World Cup 2002 - Xbox

5030930030292

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Fifa World Cup 2002 - Xbox Bazar

Popis

Miliardy lidí po celém světě se zastavili, aby následovali soutěž Světového poháru v roce 2002, ale pokud se vám to nelíbilo, EA SPORTS nabízí fotbalovým fanouškům příležitost přepsat historii a hrát, aby vyhrál nejoblíbenější trofej na světě v roce 2002 Světový pohár FIFA.

Jako oficiální poskytovatel interaktivních her v turnaji Světového poháru 2002 FIFA hra slibuje zachytit každou chvíli slávy, každou emoci, každý zvuk a každý aspekt skutečně globální události, což dává zákazníkům možnost zahajovat Světový pohár FIFA šílenství hrát v turnaji před tím, než začne. Hráči najdou úplně nový svět showboatingu a high-tempo, vysoce nárazové akce, zřejmé z prvního nádechu míče.

Klíčové vlastnosti Oficiální a exkluzivní obsah - Jediná interaktivní hra fotbalu s licencí pro oficiální FIFA World Cup, insignie, maskoty a 20 nových stadionů světového poháru v Japonsku a Koreji. Hvězdní hráči - živá reprezentace všech hvězd hráčů účastnících se turnaje Světového poháru v kombinaci s mimořádnými individuálními talenty, které charakterizují jejich styl hry v reálném životě. Přístupná a vzrušující nová herní hra -'Air Play, 'přináší intuitivní hlavičky s jedním tlačítkem, volety, nožní kopy, žonglování a další. Showboating a high-tempo, hra s vysokým nárazem jsou vzrušující a přístupné od prvního dotyku míče. Nové animace mezi přehrávači - Nové animace přehrávače v přehrávači vedou k agresivnímu útoku na míč jak na zemi, tak ve vzduchu. "Momenty světového poháru" - klíčové dramatické momenty během turnaje včetně začátku zápasu, konce zápasu a klíčových cílů jsou zvýrazněny epickou kinematikou. Použití přehrání, animace přehrávače, originální skóre Vancouver Symphony a speciálních efektů, Momenty světového poháru podtrhují emocionální rozmezí hry s rostoucí intenzitou, protože hry se stávají důležitějšími. 'Moment Zooms' - Nové úhly a přehrávání kamer zachycují intenzitu zápasů světového poháru, protože dramatizují skoro zmeškané výstřely, fauly a cíle tím, že se zaměřují na hráčské animace v obličeji, když se obtěžují a padají na kolena v frustraci nebo pumpují pěsti a povzbuzují se k oslavám cíle. Turnajový mód - sedm herních sérií, které začínají kulatým robinem, po němž následuje playoffs, které vedou k závěrečnému zápasu s progresivním příběhem a rostoucí intenzitou, jak postupujete. Nové stadionové prostředí - týmy se setkají s rostoucím přílivem dychtivého nadšení s tisíci fanoušků sportovních týmových barev, country specifických zpěvů a výbuchu speciálních efektů včetně lasery, konfety, streamery, vlajky.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta