Fifa World Cup 2002 - Xbox

5030930030292

5030930030292

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Fifa World Cup 2002 - Xbox Bazar

Popis

Miliardy lidí po celém světě se zastavili, aby následovali soutěž Světového poháru v roce 2002, ale pokud se vám to nelíbilo, EA SPORTS nabízí fotbalovým fanouškům příležitost přepsat historii a hrát, aby vyhrál nejoblíbenější trofej na světě v roce 2002 Světový pohár FIFA.

Jako oficiální poskytovatel interaktivních her v turnaji Světového poháru 2002 FIFA hra slibuje zachytit každou chvíli slávy, každou emoci, každý zvuk a každý aspekt skutečně globální události, což dává zákazníkům možnost zahajovat Světový pohár FIFA šílenství hrát v turnaji před tím, než začne. Hráči najdou úplně nový svět showboatingu a high-tempo, vysoce nárazové akce, zřejmé z prvního nádechu míče.

Klíčové vlastnosti Oficiální a exkluzivní obsah - Jediná interaktivní hra fotbalu s licencí pro oficiální FIFA World Cup, insignie, maskoty a 20 nových stadionů světového poháru v Japonsku a Koreji. Hvězdní hráči - živá reprezentace všech hvězd hráčů účastnících se turnaje Světového poháru v kombinaci s mimořádnými individuálními talenty, které charakterizují jejich styl hry v reálném životě. Přístupná a vzrušující nová herní hra -'Air Play, 'přináší intuitivní hlavičky s jedním tlačítkem, volety, nožní kopy, žonglování a další. Showboating a high-tempo, hra s vysokým nárazem jsou vzrušující a přístupné od prvního dotyku míče. Nové animace mezi přehrávači - Nové animace přehrávače v přehrávači vedou k agresivnímu útoku na míč jak na zemi, tak ve vzduchu. "Momenty světového poháru" - klíčové dramatické momenty během turnaje včetně začátku zápasu, konce zápasu a klíčových cílů jsou zvýrazněny epickou kinematikou. Použití přehrání, animace přehrávače, originální skóre Vancouver Symphony a speciálních efektů, Momenty světového poháru podtrhují emocionální rozmezí hry s rostoucí intenzitou, protože hry se stávají důležitějšími. 'Moment Zooms' - Nové úhly a přehrávání kamer zachycují intenzitu zápasů světového poháru, protože dramatizují skoro zmeškané výstřely, fauly a cíle tím, že se zaměřují na hráčské animace v obličeji, když se obtěžují a padají na kolena v frustraci nebo pumpují pěsti a povzbuzují se k oslavám cíle. Turnajový mód - sedm herních sérií, které začínají kulatým robinem, po němž následuje playoffs, které vedou k závěrečnému zápasu s progresivním příběhem a rostoucí intenzitou, jak postupujete. Nové stadionové prostředí - týmy se setkají s rostoucím přílivem dychtivého nadšení s tisíci fanoušků sportovních týmových barev, country specifických zpěvů a výbuchu speciálních efektů včetně lasery, konfety, streamery, vlajky.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta