Simpsons Road Rage - Xbox

5030930028060

5030930028060

Použité

27 Položek skladem

14 dnů

454 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Simpsons Road Rage - Xbox Bazar

Popis

Simpsons Road Rage spojuje proslulý Simpsonsův zážitek a zážitek ze zákulisí vašeho souboje do rozrušeného, ​​bezohledného a neohroženě zábavného arkádového jízdního hra.

Pan Burns je opět na své chamtivé způsoby, koupí firmu Springfield Transit a zvedání jízdného. Tím, že odmítají vyloučit vysoké sazby, jsou občané Springfieldu nuceni k humornému "zuřivosti silnic", neboť mají statečné naštvaní dojíždějící cestující, jam-packed back-trasy a výzvu k získání dostatek peněz na zpětný odkup Transit Corporation dříve, než vyprší čas. Nemáš čas na koblihy, Homere.

Klíčové vlastnosti Více než 25 postav Simpsona, které obsahují hlasy, animace a jedinečné vztahy s dalšími postavami, jsou za volantem nebo putují po ulicích Springfieldu, které prosí o jízdu. Spusťte spoušť v 5 čtvrtich Springfield s více než 100 památkami Simpsons. Bonusový systém odměňuje hráče všech úrovní dovedností a umožňuje hráčům vybrat, které znaky a automobily chtějí odemknout. Interaktivní světy poskytují intenzivně zaneprázdněné komunitní prostředí, které je živé, s interakcí s dopravou a chodcem, což zvyšuje silniční vztek. Dvojitá akce s děleným plátnem umožňuje hráči porazit soupeře v závodě pro dalšího cestujícího nebo ukrást své cestující na střední úrovni! Jumps, powerslides a starty rychlosti jsou všechny provedeny jednoduchým 3-tlačítkovým rozhraním v arkádovém stylu. Plavba v různých terénech včetně kopců, skoků, hor, lesů a zkrácených časů. Režim Story umožňuje 40 až 60 jedinečných dodávek cestujících a sedm dodávek mini-bonusů. Režim nedělní jízdy umožňuje hráči vyzdvihnout si cestující a prozkoumat město klidným tempem. Technologie Radical Toon Renderer poskytuje autentický animovaný vzhled Simpsons. Radical H-line technologie udržuje 2D animovaný vzhled přehlídky v novém 3D prostředí

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta