X-Men Legends II (2): Rise Of Apocalypse - Xbox

5030917031731

Použité

Není skladem


304 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


X-Men Legends II (2): Rise Of Apocalypse - Xbox Bazar

Popis

X-Men Legends II: Vzestup Apokalypsy, pokračování nejprodávanější hry X-Men vůbec, představuje epický příběh neklidné aliance mezi X-Men a nenáviděným Bratrstvím v boji o získání Země od Apokalypsy. Působivé vylepšení v oblasti hratelnosti zahrnují více než dvojnásobné schopnosti velmocí a přizpůsobení, debut několika nových hratelných postav, více než 100 různých druhů nepřátel a ohromující škálu exotických i reálných prostředí od chrámu Madri do Egypta. Pro fanoušky loajální nebo nové, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse přináší větší, hlubší a epické akční / RPG zážitek.

Zažijte úžasnou ságu X-Men a soupeřů bratrství spojených společným nepřítelem. Vytvořte, přizpůsobujte a ovládejte trestaný tým ze 4 silných mutantů a vyberte si z 16 hratelných postav, které jsou hratelné poprvé. Vyberte si z oblíbených postav X-Men; včetně Wolverine, Bishop, Cyclops, Nightcrawler a Storm; a Mutanty bratrstva, jako jsou Magneto, Toad a Juggernaut. Okamžitě přepínat mezi členy týmu v polovině boje, abyste plně využili svých jedinečných schopností. Spojte své síly s ještě více modrými útoky.

X-Men Legends II: Multiplayer online hry Rise of Apocalypse umožňuje až 4 hráči zapojit se do vzrušujícího režimu kooperace založeného na příbězích a vychutnat si exkluzivní online obsah. Jak online, tak i tradiční offline režimy pro více hráčů jsou dynamické splynutí, které svým přátelům umožní kdykoli proniknout do akce. 6 multiplayerových režimů potýkání nabízejí hlava "proti" akci, bitev proti nepřátelům a další.

Demolovat více než 100 různých druhů nepřátel, od hordů Apocalypseových stoupenců až po Lady Deathstrike a Apocalypse's 4 Horsemen. Plně likvidovatelné lokality jsou mnohem expanzní, vyžadují ještě větší průzkum a obsahují mnoho skrytých předmětů, které je třeba odhalit. Navštivte X-Men lokality, jako je zařízení Weapon X a Infinite Factory plus zajímavé místa po celém světě, jako je Egypt a jižní pól. Všude kam jdete, objevte skryté vybavení a cesty.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta