X-Men Legends II (2): Rise Of Apocalypse - Xbox

5030917031731

5030917031731

Použité

10 Položek skladem

14 dnů

234 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


X-Men Legends II (2): Rise Of Apocalypse - Xbox Bazar

Popis

X-Men Legends II: Vzestup Apokalypsy, pokračování nejprodávanější hry X-Men vůbec, představuje epický příběh neklidné aliance mezi X-Men a nenáviděným Bratrstvím v boji o získání Země od Apokalypsy. Působivé vylepšení v oblasti hratelnosti zahrnují více než dvojnásobné schopnosti velmocí a přizpůsobení, debut několika nových hratelných postav, více než 100 různých druhů nepřátel a ohromující škálu exotických i reálných prostředí od chrámu Madri do Egypta. Pro fanoušky loajální nebo nové, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse přináší větší, hlubší a epické akční / RPG zážitek.

Zažijte úžasnou ságu X-Men a soupeřů bratrství spojených společným nepřítelem. Vytvořte, přizpůsobujte a ovládejte trestaný tým ze 4 silných mutantů a vyberte si z 16 hratelných postav, které jsou hratelné poprvé. Vyberte si z oblíbených postav X-Men; včetně Wolverine, Bishop, Cyclops, Nightcrawler a Storm; a Mutanty bratrstva, jako jsou Magneto, Toad a Juggernaut. Okamžitě přepínat mezi členy týmu v polovině boje, abyste plně využili svých jedinečných schopností. Spojte své síly s ještě více modrými útoky.

X-Men Legends II: Multiplayer online hry Rise of Apocalypse umožňuje až 4 hráči zapojit se do vzrušujícího režimu kooperace založeného na příbězích a vychutnat si exkluzivní online obsah. Jak online, tak i tradiční offline režimy pro více hráčů jsou dynamické splynutí, které svým přátelům umožní kdykoli proniknout do akce. 6 multiplayerových režimů potýkání nabízejí hlava "proti" akci, bitev proti nepřátelům a další.

Demolovat více než 100 různých druhů nepřátel, od hordů Apocalypseových stoupenců až po Lady Deathstrike a Apocalypse's 4 Horsemen. Plně likvidovatelné lokality jsou mnohem expanzní, vyžadují ještě větší průzkum a obsahují mnoho skrytých předmětů, které je třeba odhalit. Navštivte X-Men lokality, jako je zařízení Weapon X a Infinite Factory plus zajímavé místa po celém světě, jako je Egypt a jižní pól. Všude kam jdete, objevte skryté vybavení a cesty.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta