Call of Duty 2 - Big Red One - Xbox

5030917030666

Použité

Není skladem


269 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Call of Duty 2 - Big Red One - Xbox Bazar

Popis

Zažijte adrenalinový spěch a drsnou realitu války, jako nikdy předtím, nezapomeňte své spolubojovníky a spolu s nimi bojujte skrz epický příběh během nejobtížnějších okamžiků druhé světové války. Jako součást nejvíce zdobené a hrdinné bojové jednotky Ameriky, The Big Red One, budete spolupracovat s vaším družstvem, abyste dosáhli řady bojových misí napříč severní Afrikou, Itálií a nacisticky okupovanou západní Evropou.

Klasická intenzita hry Call of Duty se vrací s dokonalejším herním zážitkem než kdy jindy. Zažijte širokou škálu misí na zemi, na moři a ve vzduchu, pomocí více než třicet autentických amerických, italských, francouzských a německých zbraní. Nabíjejte do bitvy dohromady, jak soupeřící a osové letecké souboje nad hlavou, dělostřelecké výbuchy otřásají půdou a udušují vzduch a kulky a šrapnelové pruhy kolem vás a vašich spolubojovníků. Zažijte válku roztrhanou Evropu a Afriku, od pustých pouštních oblastí Tuniska a Libye až po krásné, ale smrtící krajinu Itálie, Francie, Belgie a Německa.

Funkce:

Žijte příběh vojáka, hlubší než kterýkoli jiný, který jste zažili předtím: Vy jste vrazil do role a příběhu člena The Big Red One, nejvíce hrdinné a zdobené pěchotní divize Ameriky. Zažijte kamarády jediného pevně propojeného armádního týmu, který se během celého zápasu spojuje v chaosu bitvy. Ano, budete trpět ztrátami; ale nesmíte trpět porážkou. Znáte své jednotky jako nikdy předtím: Prostřednictvím úplně nového AI a animace se Vaši spojenci (a ti nepřátelé) dostali mnohem chytřeji. Váš tým bude nyní lépe využívat ekologické pokrytí a taktické manévry, jako například chování při obklíčení, obklíčení a požár a manévr. Slyšte své spojence reagující na události na bojišti s kontextuálně přesným bitem. Aktivita online pro více hráčů: Dostaňte se online k intenzivnímu multiplayerové akci na Axis vs. Allies na Xbox Live.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta