Call Of Duty - Finest Hour - Xbox

5030917025419

Použité

Není skladem


274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Call Of Duty - Finest Hour - Xbox Bazar

Popis

PEGI hodnocení: 16+

Activision říká:
Call of Duty: Finest Hour převezme konzolové hráče do bojových front, aby zažili filmovou intenzitu, chaos bitvy a epické momenty druhé světové války v nových kampaních napříč severoafrickou, západní a východní frontou.

Původní hra pro konzolové systémy, Call of Duty: Finest Hour přináší zcela nové úkoly představující autentický bojový tým, výbušné vozové akce a filmové speciální efekty, které dodají úchvatný akční thriller první osoby. Pokrývající tři spojenecké kampaně, hráči zažívají některé z nejsilnějších bojů v historii a poprvé převezmou roli více postav v rámci ruských, britských a amerických sil.

KEY CHARAKTERISTIKY: Kinematická intenzita války - Zahrajte si epické bitevními chvíli, které vrazily hráče na fronty nejsilnějších bitev druhé světové války - všude kolem se objevovaly zvuky a zvuky války. Bojujte s nacistickým válečným strojem ve všech nových autentických bojových misích, které pokrývají severoafrické, východní a západní fronty roztrhané válkou. Nové úkoly se pohybují od epických konfliktů na bojištích, kde se stovky vojáků účastní koordinovaných taktických útoků, sabotáže, stealth a sniperských misí. Navíc se hráči zabývají větším bojem proti vozidlům, což zahrnuje volnost pohybu, aby se dostaly a vyháněly z vozidel jako volání na služby. Bratři ve zbrani - Zažijte kamarádství družstva, spojeného dohromady v chaosu bitvy. Prostřednictvím pokročilého AI bude hráčský tým fungovat jako vyškolená vojenská jednotka s autentickou taktikou a manévry, která stanoví potlačení požáru, zajišťuje pokrytí požáru a koordinuje útoky na nepřátelské pozice. Zažijte válku skrze šest unikátních hráčských rolí, přičemž každá postava nese osobní a vlastenecký příběh, který to řekne. Poprvé hrajte v rámci jedné kampaně jako několik znaků, protože nové role jsou odhaleny prostřednictvím interwebovaných příběhů. Allied Front - Po prvé, hráči konzoly budou schopni zažít válku z mnoha pohledů - očima nového obsazení amerických, britských a ruských vojáků. Zařadit se jako surový ruský branný důstojník, vrhnutý do bolestného boje ve Stalingradu; převzít roli britského velitelství PPA - vyslalo se odvážné nájezdy v severní Africe; a bojovat proti nacistickým tankovým silám v celém Belgii jako americký tankový velitel z proslulého 761. tankového praporu "Black Panther". Bitevní nepřátelé s arzenálem více než 30 autentických zbraní z 2. světové války z ruského, britského, amerického a německého arzenálu včetně pistolí, kulomety, ostřelovací pušky, granáty a další online multiplayer (verze PlayStation 2 a Xbox) týmový multiplayer. Spolupracujte s hráči z celého světa jako tým, který eliminuje nepřátele a plní cíle mise. Vyberte si z nejrůznějších týmových her nebo stanete posledním mužem v týmu Team Deathmatch. Vypolejte spojencům nebo nepřátelům hlasovou podporu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta